Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondolja azért fogok...

Azt gondolja azért fogok találni munkát mert 1 hónapig szakít velem? Nem értem ezt a jót tét lelket? Azt gondolja gátol engem? Más lehet a dologba?

Figyelt kérdés
Nem találok munkát már egy ideje a barátnőm azt gondolja hogy ő gátol ebbe engem és elég sokat veszekedtünk ez miatt.Most kitalálta azt hogy 1 hónapig ne beszéljünk és szedjen össze magam..tényleg hatásos lehet vagy csak ez valami ürügy?ő azt gondolja hogy ő engem gátol a munka keresésben...nem értem ezt a felfogást..
2012. febr. 3. 23:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10. válaszoló vagyok.


Még egy fontos dolog volt: nem láttam annak esélyét sem, hogy ha 1 hónap alatt nem tud elindulni egy változás irányába (pl. komolyan másik állást keresni), akkor valaha is változni fognak a dolgok. Nem az zavart, hogy akkor szegény volt, hanem, hogy nem láttam perspektívát a pasasban.

2012. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kifogás


Ha szeretne akkor segitene melót keresni.

Ha az én párom kerül ilyen helyzetbe akkor nem magárahagyom,hogy oldd meg egyedül,hanem ketten együtt.És előkeritem az összes ismerőst aki tud segiteni

N

2012. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

ma 08:20


nézd én nem vagyok lúzer,mindig találtam munkát és mindog volt pénzem és mindig tettem azért hogy előbbre jussak,képeztem magam,iskolákat tanfolyamokat csináltam..most is azt teszem jelenleg,2 tanfolyamot is csinálok,tehát nem arról van szó hogy a lábamat lóbálom egész nap,a munka keresés mellett tanulok és képzem magam,plusz rengeteg pénz elmegy telefonra a munka miatt a hívogatások miatt..senki nem tehet róla hogy pech sorozata van,vagy nem tudom minek nevezzem ezt...2 szakmám van és érettségim,most csinálom a 3.szakmámat..plusz emellett bármilyen munkát elvállalnék,elmennék mosogatni,árkot ásni,sírt ásni,wc-t pucolni,vagy trágyát lapátolni,nem érdekel hogy milyen munka lenne..és attól nem is beszélve hogy rengetek pénz meg el telefonra munka ügyben,ha ebben a hónapban nem ment 20 ezer ft telefonra akkor egy sem..arról nem is beszélve hogy még ő még tanul,azt mondom ha ő dolgozna akkor megértem,de mivel ő nem tudja mivel jár a munka keresés ezért ő így könnyen beszél..még ő is lehet ilyen helyzetben...

2012. febr. 4. 09:07
 14/23 A kérdező kommentje:

08:22


hiába van perspektíva ha nem kellesz és nem vesznek fel egy adott munkahelyre.rajtad kívül van még 50 ember az adott munkára akiben ugyan úgy van perspektíva,sok esetben sajnos nem rajtad múlik a dolog és sok esetben van hogy egy állásra jelentkeznek vagy 100-an,most egy pl mondjak,az egyik ismerősöm éjjeli őrnek jelentkezett egy helyre ahol a fizetés sem volt a legjobb és volt rá 120 jelentkező..szerinted?

2012. febr. 4. 09:12
 15/23 A kérdező kommentje:
ja és még annyit mondanék hogy ha igazán szeretne akkor nem a legnehezebb helyzetbe fordítana nekem hátat.tegyük fel sok pénzem van és meg szedem magam és jól élek és esetleg újból ebbe a helyzetbe kerülök akkor elhagy és ismét hátat fordit nekem akkor amikor a legjobban lenne rá szükségem?ez kb úgy jön le hogy csak akkor vagyok jó ha minden jól megy...
2012. febr. 4. 09:18
 16/23 anonim ***** válasza:

ha úgy van, ahogy leírtad, akkor tényleg nem vagy lúzer, és van benned perspektíva.

Ebben az esetben tényleg nem szeret igazán.

Az én esetem az exemmel teljesen más volt.

2012. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

igen így van.miért hazudnék?egész nap az emailokat küldözgetem és telefonálgatok jobbra balra munka ügyben,ebben a hónapban 3 szor voltam külföldön munka ügyben,az egyik fel is vett 1 hétre csak vissza jött egy kolléga aki beteg volt és még 2 hónapig szabin lett volna és úgy döntött a főnök hogy ezért nem tart rám igényt..60 ezer ft-om elment az utazásra amíg erre a 3 munkahelyre elmentem..nyelvet is tanulok..de ő még a próbálkozásokat sem látja vagy nem akarja...rengeteg időm,pénzem és energiám van abba hogy kiutaztam külföldre többször is..

hidd el nem a tökömet verem egész nap és minden követ megmozgatok de valamiért rám jár a rúd..

2012. febr. 4. 10:22
 18/23 A kérdező kommentje:
azt mondta őt csak az eredmény érdekli..na majd kíváncsi leszek ha ő is elindul munkát keresni..nem kívánom neki hogy ezeket átélje..
2012. febr. 4. 10:29
 19/23 zeronibble ***** válasza:
Ilyen nő mellett nincs szükség anyósra. Meg se hallgat. Jobban tudja, de nincs tapasztalata. Szándékosan szajkózza a tévedésen alapuló, bántó mondatait, csak hogy neked rossz legyen. Legalább jó ránézni, míg csendben van?
2012. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

ma 11:14


ne haragudj nem tudtam értelmezni a mondatodat..hogy jön ide az anyós?kifejtenéd bővebben ezt a mondatot?

2012. febr. 4. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!