Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam a párom családjával? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Közvetlen vagyok, kedves barátságos és előzékeny de a sógorom mégis mindig mogorva velem. A párom gyakran hív családi programokra de félek elmenni mert nem tudom hogy viselkedjek hogy jó legyen. Másnak olyan könnyen megy :(
2009. jún. 1. 10:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól teszed, hogy nem nagyon beszélsz velük, főleg a szüleivel. Saját példámból már én is tanultam. Az én párom sem volt valami beszédes meg közvetlen a szüleimmel, én meg nem erőltettem kicsit sem. Meg is lett az eredménye, mert a szüleim besokalltak, amiért alig beszélt velük. Leültünk megbeszélni a dolgot, mert ők meg mindig csak nekem mondták, hogy mi bajuk a párommal, én meg mondta, hogy ebben én fogok tönkremenni, ha ez így megy tovább. Úgyhogy most kezdődhet minden elölről, de most már mondtam a páromnak, hogy az én kedvemért muszáj lesz egy kicsit összebarátkoznia a szüleimmel. És most addig nyaggatom, amíg nem látok valami eredményt. Nem kell, hogy szeressék, de fogadják el, nekem ennyi elég lesz.

Szóval jobb, ha azért megpróbálsz egy kicsit jóban lenni velük, persze ehhez kérheted a vőlegényed támogatását, mert ő sokat fog tudni segíteni.

2009. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad görcsösen megfelelni mindenkinek,mert a végén már te sem fogod tudni,h ki is vagy valójában.Én 1 percig sem játszottam meg magam.szeretem ezt a mondatot:Inkább utáljanak azért aki vagyok ,mint szeressenek azért aki nem vagyok.Ennyi.Anyósod tudja,h nehéz helyzetben vagy,hiszen be kell illeszkedned és ha jó fej,vagy "szeretem az anyósom féle",vagyis látja hogy igyekszel,akkor úgyis segíteni fog Neked.De soha ne játszd meg magad.a sógor dolog vagy a vagyon osztozás miatt ilyen veled(nálunk ez volt a gond,már írattak is végrendeletet anyóssal,h mi ne örököljünk semmit anyós vagyonából)vagy pedig alapból ilyen.
2009. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!