Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most volt a diplomaosztóm. A...

Most volt a diplomaosztóm. A nővéremtől "járt" volna ajándék, de nem kaptam semmit, csak valami ócska kifogást (azért nem hozott virágot, mert nem tudnám hova tenni (?! ) ). Tehetek rá megjegyzést, vagy fortyogjak magamban örökre?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szokás ajándékozni, én is adtam a nővéremnek egy értékes kis ezüst tárgyat. Amúgy jóban vagyunk a nővéremmel (eddig azt hittem). Névnapon is köszöntjük egymást. Eddig ilyen nem fordult elő. Anyagilag sem lett volna gond.
2012. febr. 6. 10:52
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Kedves 21-es! Én nem pontoztalak le. Csak leírtam, amit kiolvastam a leveledből. Ezek szerint félreértettem, mert Te inkább megkérdezed ha lehet, hogy mit vegyél. Jó.

Egyébként nem a kedvemért tette ki azt a kis vázát, hanem mert becsben tartja. Az embernek jó érzés ha vannak értékek a tulajdonában. Ez a magyar mentalitás. Tudod, a családi ezüst. Lehet, hogy Téged ez idegesítene. De mi szeretjük. Igen, pontosan azt szerettem volna megtudni, hogy szerintetek is bunkó-e. Nekem ez probléma. Ő volt eddig az egyik nagy bizalmasom. Mostanában meg sznob és most már bunkó is.

27-es: Te se adtál, Te se kaptál, tiszta sor. Mégis miért sértődtél volna meg?

28-as: Figyelmetlenül olvastad, mert én azt írtam, hogy NEM azért adtam, hogy kapjak!

Mindenkinek köszönöm, lehet, hogy rászánom majd magam, hogy megmondjam, hogy megbántott, de tartok tőle, hogy lepattint vmi hasonló ócska kifogással, mint amivel kezdte.

2012. febr. 7. 12:55
 32/32 anonim ***** válasza:
34%
Én egyébként nem is értem, miért kell egy diplomaosztót ennyire komolyan venni. Én menni sem akarok a sajátomra, de fogok, mert a szüleimnek sokat jelent. Azt meg nagyon remélem, hogy ajándékot nem akarnak adni, mert úgyis drága lesz az utazás is, meg eddig is baromi sokat segítettek. Ez akármilyen ajándéknál nagyobb dolog.
2012. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!