Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehet bocsátani?...

Ezt meg lehet bocsátani? Vissza akarjam kapni ha mindennél jobban szeretem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! hatalmas kétségek gyötörnek, ezért lennék kíváncsi más véleményekre is. A storry röviden: Volt egy viszonylag hosszabb kapcsolatom, ami emberileg olyant nyújtott nekem amit még soha egy kapcsolat sem, mindvégig megvolt az őszinteség és a bizalom, soha fel sem merült a megcsalás kérdése. Viszont elkövettem azt a hibát hogy hagytam magam az „élet dolgai” által lekötni, csak a mindennapi megélhetés és hasonló dolgok foglalkoztattak, és mindemellett elhanyagoltam a páromat, nem figyeltem az igényeire. Ennek az lett a vége hogy a szüleihez költözött, és kb. 1 hónap után nagyjából beköltözött egy másik férfihoz, egy volt kollégájához, akit kb. már 4-5 hónapja ismer. Az érzelmi szálak viszont túl erősek köztünk, azt mondja Ő most is szeret, és most próbáljuk rendbehozni amit elrontottunk, így már egy ideje kiköltözött a másik férfitól, és azt mondja iránta nincsenek valós érzelmei, egyszerűen jó menedék volt. Viszont ami a probléma hogy ők abban az 1-1,5 hétben míg ott lakott (ezt is őszintén elmondta) többször lefeküdtek egymással. Ez megcsalás? Én valahol annak érzem! Szerintetek ezt meg lehet bocsátani? Ezt meg kell bocsátani? Mit tegyek hogy ne folyton azt lássam a szemem előtt ahogy mással hempereg? Mivel ez hatalmas csalódás volt nekem, ha esetleg újra együtt is leszünk fogok tudni benne valaha is úgy mint régen, vagy annak ellenére hogy mindennél jobban szeretem ne akarjam visszakapni? 33/F
2012. febr. 10. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire szereted,idővel túllépsz majd a dolgon.De mind a kettőtöknek bizonyítania kell....

Egy próbát megér! Ha szakítasz vele, lehet,hogy életed végéig sajnálni fogod...

Ezt neked kell tudnod!

2012. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

13:59-es vagyok. Fura, hogy a biológiai szükségletek miatt tette... Most őszintén nem bírt volna ki néhány hetet szex nélkül?

Saját tapasztalatból mondom, ki lehet bírni, még hónapokat is, ha az ember nem akar minden jött-menttel érzelmek nélkül összeállni. Ez személyiségfüggő, szóval a barátnődnek nem jelentene gondot máskor is, ha éppen rosszban vagytok, mással hemperegni. Ne is haragudj, de az ilyen ide-oda csapongó alakokkal, ha nő, ha férfi, jobb vigyázni!

És te is ügyelhetnél arra, hogy a pároddal foglalkozz!

2012. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!