Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom húga kap mindig 1 kis...

Barátom húga kap mindig 1 kis "zsebpénzt" havonta kapja a 40 ezret az apjától. Szerintem ez egy kicsit túlzás. Nem vagyok rá irigy de ez nem vezet sok jóra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
jó én is adnék a gyerekemnek zsebpénzt.. de nem ennyit. Köszönöm a válaszokat! 23N
2012. febr. 11. 10:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
én is kb. ennyit kaptam amíg tanultam, ebből ebédeltem és vettem magamnak bérletet, ruhák nagy részét stb... egyáltalán nem sok, az lenne a normális, ha ez lehetne az átlagos, de sajnos ez nem így van.
2012. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne irigykedj.
2012. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Lehet nem vezet sok jóra, de neked nem sok közöd van hozzá, konkrétan SEMMI. Ne törődj vele, hogy mit csinál a pénzével, addig míg nem a tiédet szórja.
2012. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Amikor elkezdtem dolgozni, ennyi volt egy havi fizetésem.

Ezért a pénért heti 20 órát dolgoztam, minden nap iskola után 3-7 húztam az igát. Ő pedig bármit csinál megkapja.


Szerinted a lány felfogja, mennyit ér 40 ezer forint?

2012. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

Exem múltkor simán levett apuci számájáról 40et plusz heti 5ezer... én ilyet nem tudnék csinálni, nem is lenne hozzá lelkiismeretem de hát ez van..

18/N

2012. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%

hiába mondod hogy nem irigykedsz!!de az ilyen kérdések mögött az áll!de igen IRIGYKEDSZ!

Amúgy mi közöd hozzá?amúgy sem lenne hozzá semmi közöd.

2012. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Egy kollégámnak a húga konkrétan a bátyja pénzét költötte el. :D Valami büfészakra járt, mellette bulizott és a srác pénze teljes egészében le lett nyúlva, anyja és húga által. Úgy képzeljétek el, kártyája nem volt a srácnak a pénzhez, csak a húgának meg az anyjának. :D

Na, ha ilyen esetben a srácnak lenne barátnője (de nem volt), akkor az megérteném, ha ki lenne akadva. XD

2012. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem szeretek senkinek a zsebében turkálni, és szerintem neked sem kéne. Ha a szülei így érzik jónak, és megtehetik, miért ne adjanak annyi pénzt a gyereküknek, amennyit gondolnak?

Nem kell irigykedni.

2012. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyszer lesz gyerekem akkor ő is fog kapni, ha megengedhetem magamnak. Nem kell mindenkinek nélkülöznie, csak mert néhány embernek rossz.
2012. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
Mi közöd neked ehhez?
2012. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!