Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom húga kap mindig 1 kis...

Barátom húga kap mindig 1 kis "zsebpénzt" havonta kapja a 40 ezret az apjától. Szerintem ez egy kicsit túlzás. Nem vagyok rá irigy de ez nem vezet sok jóra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
jó én is adnék a gyerekemnek zsebpénzt.. de nem ennyit. Köszönöm a válaszokat! 23N
2012. febr. 11. 10:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
Pedig irigy vagy! Semmi közöd hozzá!
2012. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy adnak neki pénzt.Legalább egy boldog ember van a világon.Lennék a helyében:)
2012. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
es akkor mi van ha irigykedik??? ne mondja egyik se hogy o nem irigy max az nem irigy akinek tobb a zsebpenze nkm 10000 az zsebpenzem de nekem a ruhakat meg mindenre adnak penzt kulon tehat szerintem igy is eleg jol jarok es en igy jobban szeretem
2012. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én irigylem.Én dolgozhatom halálra magam,diákmunkából anno mindössze 25 ezret kerestem suli mellett,úgy,hogy a hétvégém ráment.Most meg munkát sem találok és 0 forintom van.Tököm ki van,én is születhettem volna ilyen jómódú családba:)Nem kéne dolgozni,vehetnék ruhákat,mert még mindig az 1 éves szakadt sz.rjaimba járok,jól jönnének újak,de a szüleim sz.rul élnek,ezért marad a sz.r cucc,a munkát meg elviszik,ezért az sincs.:(Aki meg csóró és azt mondja,hogy nem irigy,az egy álszent:)))))Legfeljebb az nem irigy,aki hasonlóan jól él,mint ez a kiscsaj,ezért mindenki könnyen beszél:)
2012. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!