Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, vagyis időt kért és hogy kicsit kevesebbet beszéljünk egy kis ideig, hogy lássa, mennyire hiányzom neki stb...

Tettem fel erről egy kérdést és valaki azt írta, hogy attól, hogy akár csak msnen is, de ott vagyok körülötte, így nem érezheti annyira a hiányom és ez végülis igaz...

Épp ezért arra gondoltam, hogy se msnre, se semmi közösségi oldalra nem megyek fel. El is telt így a tegnapi nap, mikor bejelentkeztem msnre, láttam, hogy hagyott üzenetben annyit délután, hogy "hahó, vagy?".

Aztán ma délután is kaptam tőle ennyit, hogy:"szia, vagy?"

Aztán megcsörgetett telón egyszer. Fogalmam sincs, ez mit jelenthet? Talán hiányzom neki, vagy csak aggódik barátilag? Mit kellene most tennem? Visszacsörgessem? Vagy várjam, hátha ő keres? De mi van, ha nem keres, hisz azt hiszi, nem akarok vele beszélni? Mit lehet ilyenkor tenni? Kérlek adjatok tanácsokat...

Szeretném tudni, mit is érez...


2011. febr. 1. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem bekakált, hogy átesett a ló túloldalára, és téged nem nagyon érdekel ő.

Amúgy elég nagy talpasparasztság valakivel eljátszani, aki szeret, hogy ugyan maradjon már magának pár napot, amíg eldönti, hogy viszont szeret-e.

2011. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Borzasztóan nehéz is ez az egész, de ezt találtam az egyetlen megoldásnak. :( Csakhogy most nem tudom, hogyan tovább.
2011. febr. 1. 17:08
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megakarod tartani, akkor ne fuss utánna.Keresd meg, hogy elmondhassa mit akart.Nehogy azt higgye, hogy haragszol.

Te ne kérdezz tőle.Végülis neki kellett idő.Te szereted továbbra is de azért ezt a bizonytalansági játékot nem díjazod.

Ezt a lehető legnagyobb közönnyel tedd!A hatás nem fog elmaradni.

2011. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az idő kérés már rosszul kezdődik, de én drukkolok nektek.


Ha keres legközelebb, jelezz vissza és üljetek le beszélni. Hiszen ha nagyon fontos vagy neki, fog keresni.

22/L

2011. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyetlenegyszer válaszolj neki egy ilyenre, hogy: "Még mindig nem tudod, hogy szeretsz-e?" vagy "Átgondoltad a dolgokat?" (az időkérés miatt). Az erre adott választól függően vagy újra összejöttök, vagy még kell neki idő, de akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy akkor gondolkodjon, de neked nagyon nehéz vele beszélned, (mert szereted), úgyhogy amíg nem dönt, addig ne keressen ilyen sokszor.
2011. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 tetris ***** válasza:
100%

Nyertél!!! Had főjön csak a levében! Had hiányozzál neki!!

Legalább rájön, hogy mennyire része vagy már az életének, és hogy mennyire hiányzol, ha nem vagy vele. Én még várnék egy kicsit, és ha már nagyon nem bírnám, csak akkor hívnám vissza.

Ha tényleg szeret téged, és hiányzol, akkor a csillagokat is le fogja hozni az égből, csak találkozhasson veled. Nyugi! Nem kell elkapkodni a dolgokat!

2011. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk így:"Kerestél, itt vagyok, mond ha mondanivalód van"
2011. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Akkor egyelőre se msn, se csörgetés? Vagy hívás se?

2011. febr. 1. 17:14
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még ne,hagy jöjjön rá milyen ha nem vagy:)Hidd el keresni fog.Majd írj.

16L

2011. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Meg hagy emelje már meg a fenekét, ha látni akar, és a szemedbe beszéljen!Nem?

Legyen benned tartás kiscsaj!

2011. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!