Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit egyek, mi lenne a...

Most mit egyek, mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Az egész gond abban rejlik, hogy apum nem akarja elfogadni a barátomat.

Én 22 éves lány vagyok, jelenleg főiskolára járok. A szüleimmel kitűnő a kapcsolatom,100%-an állíthatom, hogy náluk jobb szülő nincs is a világon. Egyetlen gond, hogy néha túlzottan csendes vagyok és általában a fiúknak nem igazán jövök be, akármit is kipróbáltam az évek során.

A mostani barátom úgymond az első komoly kapcsolatom, vele voltam elöször úgy. Mindketten úgy érezzük, hogy minden szempontból összeillünk, és ezt a tág környezetünk is így véli.

Az egész gond abban van, hogy neki fiatalon ( 13 évesen) meghaltak a szülei és ő kellett fenttartsa magát, és még segíteni a testvérének aki iszákos, nem érdekli semmi.

A barátom szakiskolát végzett, van egy kis különálló (csak at övé) háza, gyümölcsöse, és habár nincs stabil munkahelye mai napig fenntartja magát(soha nem maradt el a számlákkal)habár 30 éves.

Én tudom, hogy az élet így is nehéz, de én el tudnám képzelni az életem mellette, tervezgessük is, hogy 1-2 éven belül egybe kelünk.

Ám apum őt nem akarja elfogadni a fenti okok miatt és folyton azt hajtogatja, hogy hagyjam a fenébe azt a semmi parasztot, mert jobbat is kapok nála. És mivel a testvére részeges ő is el fog részegesedni. De hát apumnak a lánytestvére nemcsak hogy részeges, de egy világ sz@jhája, akit nem érdekelnek a gyerekei, csak akkor mikor meg tudja lopni őket, hogy kielégítse vágyait. És apum ennek pont az ellenkezője.

Most mit csináljak?

Halgassak apumra és kockáztassam, hogy soha többet nem találok egy lelki társat; vagy folytassam a kapcsolatot a barátommal és ezzel haragítsam magamra apumat?


2011. ápr. 29. 15:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
szerintem ha biztos vagy magadban és a párodban,akkor nem kérdés mit csinálj kivel akarsz egy életen át élni???? de ha el is romlik valami akkor is neked kell tovább lépni senki sem léphet helyetted ez a TE életed buktatókkal mindennel.és ha el is hagynád mindig eszedbe jutna hogy mi lett volna HA.......
2011. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a zsírszegény ételek a legfontosabbak, úgy lehet megőrizni az egészséget. Egyél sok gyümölcsöt is.
2011. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
A szerelem a fontos, ha szeretsz valakit, nem pótolható, nincs olyan, hogy találsz jobbat. "mivel a testvére részeges ő is el fog részegesedni", az apád jós? Ne sértődj meg, de az apád a paraszt és nem épp a szó jó értelmében (tehát nem földműves).
2011. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolára jársz, és suk-sükölsz? Tervezgessük????
2011. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
+ akármit is írunk mi itt szerintem te már tudod mit akarsz.csak kíváncsi vagy ki mit szól holott mi csak látatlanban írunk valamit.nagyon szurkolok apuval is meg minden,próbáld megétetni vele hogy szereted.
2011. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Tanulj meg helyesen írni!!!!
2011. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Meg is válaszoltad a kérdésedet...Most komolyan: hol találsz jobbat annál, mint aki tudja azt, hogy milyen a szarból kikecmeregni és meg is becsüli a szerzett dolgait? Ő is tisztában van azzal, hogy találhatnál mást is magadnak, akinek "biztosabb" a helyzete és ha őt választod, pont ezért fog megbecsülni, mert vele maradtál- tehát szereted.
2011. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mellesleg apádtól meg megkérdezhednéd, hogy ő miért nem lett részeges? Vagy úgy gondolja h ő az egyetlen ember a világon, aki képes "jópolgár" lenni a családja ellenére? :)
2011. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Előre is elnézést kérek a helyesírási hibáimért. Ez is megesik az emberekkel.


Én tudom, hogy apum jót akar nekem, de néha eléggé elszomorít, mint például karácsonykor.

Meghívtam nálunk a szüleim beleeggyezésével 3 hétre, amiből egyet az unokatestvéremnél töltöttünk.( azért akkor, mert szebbé akartam tenni a karácsonyát, mivel miután a szülei pont karácsonykór haltak meg nem igazán volt része egy meghitt karácsonyban)

Normális adagokat evett egész végig, és nem élt ingyen hiszen a ház körül mindenben segített és még ételeket is megvett.

Mégis mikor elment apum teljesen kiakadva többször is rosszalta, hogy két hónapig élősködött rajtunk, és, hogy ide többet ne jöjjön, mert elküldi az anyja pics@jába, ott ahol van.

2011. ápr. 29. 16:23
 10/28 A kérdező kommentje:
És teljesen megtíltotta, hogy akár még telefonon is beszéljek vele.
2011. ápr. 29. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!