Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?

Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok a párommal, de nem szeretem (szeretem, de nem mint pasit, inkább mint havert).:S

Szakítani sem tudok, mert túl rendes pasi, kedves, sosem csalna meg, nem iszik, megbecsül...és félek, h nem találnék még egy ilyet.

Jól érzem magam vele, eljárunk szórakozni,stb, de amikor kettesben maradunk, és a szeretkezésre kerül a sor, az nekem kínzás.

Mondtam is Neki, h nem jóó, és annyit beszélgettünk már erről, h most arra jutottunk, h nincs sex. Mondta, h Neki így is jó (de nekem nem), csak nehogy ez miatt elhadjam, hiszem másban mindenben megértjük egymást. Megjegyzem, Ő egy olyan pasi, akinek az életében nem fontos a sex, nekem is fura, de ez van.


2010. aug. 12. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mazohista vagy,vagy hülye,a semminél jobb a biztos szar ugye,meg h nincs nála jobb és h ma jön a jobb ő dobod vagy mész szexelni szeretődhöz ő meg otthon vár és eltart.A kapcsolatban fontos a szex lehet neki nem ,neked meg vele kinzás,előbb utóbb ugyse birod szex nél és férlemész.

Döntsd el h mit akarsz pasit aki eltart megbecsül.de nem érzel iránta semmit,vagy valódi kapcsolatot szexxel,boldogsággal.

A következő kérdésed ne ez legyen, a párom olyan jo eltart hűséges de a szomszéd jobb az ágyban melyiket válasszam?

Gondolkozz el és hagyd el őt mert nem szereted csak használod amig nem jön egy jobb nála.


28N

2010. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ilyen velem is volt, 17--19 éves koromig, annyi volt a különbség, hogy én még csak le se feküdtem vele egyszer sem (szűz voltam), egyszerűen úgy éreztem, hogy minek? Nem szerettem mint férfit, inkább csak haverként. Szakítani nem tudtam vele, de volt, hogy megcsaltam. Azért nem tudtam szakítani, mert mint utólag kiderült, társfüggő vagyok. :(


Így utólag belegondolva nagyon ronda dolog volt ez tőlem. Szégyellem is magam miatta.


Tudom, könnyű mondani, de szerintem vele szemben is az a tisztességes, hogy szakítasz vele. Arról nem is beszélve, hogy így magadnak adsz esélyt, hogy olyan férfit találj, akibe szerelmes is vagy.


Sok sikert a döntésedhez!

2010. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

22 vagyok.

1x már szakítottam, de vissza ,,könyörögte,, magát, és bevallom, hiányzott is, lehet nem pont Ő, csak az a megszokás, és egyedül sem jó.

Most meg nehéz, 1.mert mindenki mondja, h milyen jó,rendes pasi, vigyázzak rá...szüleim is nagyon kedvelik.:S 2. meg mert elvállaltam Tőle nagyobb ajándékokat is, amit már megbántam, igaz, többször mondtam, h ne vegyen ilyen dolgokat, de Ő mondta, h mivel terveink vannak és komoly a kapcsolat, Neki rosszul esne ha nem venném el, nah nem mintha akkor nem estek volna jól, de így utólag már nagyon bánom, hisz ezek nem tesznek boldoggá.

2010. aug. 12. 11:40
 4/18 A kérdező kommentje:

Jobb Nála nem hiszem, h jönni fog, hisz Ő ideális pasi, cs az ágyban nem ... de ez biztos azért mert nem szeretem.

A másik pasi, aki meg majd jó lesz az ágyban, nem fog megbecsülni, csalni fog, stb...

Mert nem hiszek az olyanban, h létezik olyan pasi, aki kedves is, aranyos is, az ágyban is jó, meg hűséges is.

2010. aug. 12. 11:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Menj hozzá fogad el az ajándékokat,legyen egy szeretőd akit szeretsz is nem csak használod Mert hát szex nuku vele mert kinzás ,aztán nézzél tükörbe h milyen gerinctelen vagy.
2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Veled komoly baj van baj,önértékelési önbizalomhiányossági,és kapcsolatok terén is.Otthon boldog családkép lehetett előtted.
2010. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

11:47-es, írtam, h az ajándékok nem tesznek boldoggá...nem ez miatt vagyok Vele, hanem mert rendes velem.

És igen, itthon rossz élet volt régen, és ezért félek, h ha most Őt elhagyom, akk majd rám is ilyen vár... hisz Vele, biztos nyugodt életem lenne.

2010. aug. 12. 11:52
 8/18 anonim ***** válasza:
Azonnal szakíts Vele.
2010. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igaz, szerelemmentes, de legalább nem vernének napról napra, mint ahogy Anyut Apu, és szökni sem kéne éjjelenként.
2010. aug. 12. 11:54
 10/18 anonim ***** válasza:

Na mondtam én h boldog család kép volt,pszichológia,a szüleid elszúrt házasága miatt te is elakarodszúrni az életd?szerinted meddig birod szex és szerelem érzelmek nélkül egy rendes pasival,Előbb utóbb észre veszi h csak azért kell mert h rendes de nem szereted,jo neki nem kell szex és neked nem hiányzik,vagy vibrátor barátod van?Ostoba vagy ha azt hiszed ez a kapcsolat hosszú életű lezs,inkább most mint esküvő után.És ha akarsz majd gyereket ő vele ugyebár a szex eg kinzás,akkor hogy a szomszédtól a pároddal nem szexelsz szerinted nem jön rá h zabigyerek,vagy akkor a gyerekért egy kis kinzás belefér.Tudod mit inkább ,maradj egyedül és maszturbálj,de ne használd ki szegény pasit,hagyd el és talál majd egy nőt aki szereti,helyébe akkkor kivágtalak volna mint a rühes macskát ,mikor közölted h a szex kinzás vele.


28N

2010. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!