Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a nagymamám...

Mit csináljak, ha a nagymamám mindig kövérnek hív és nincs önbizalmam MIATTA?

Figyelt kérdés

nem, nem tudok nem oda figyelni rá, kizárni, ezt belém verte, hogy én kövér és hülye vagyok, és bármit csinálok nem elég jó neki. vele kell élnem. egy ideje próbálok leszokni az evésről,és ő csak motivál benne,mert azt akarom hogy anorexiás legyek miatta és bűntudata legyen miatta. mint nekem minden egyes falattal amit a számba teszek.

ha elkezdem elhinni, hogy még sem nézek ki annyira szörnyen, mindig tudja hogy mit kell mondani hogy megutáljam megint magam.

bmi-m 23


2012. febr. 13. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Ez az egész dolog olyan sértődött kislányosként hangzik.

Mellesleg a 23 as BMI valóban a normál súly felső határa, de már erre is azt írja a kalkulátor szövege, hogy nyugodtan elkezdheti a testnevelés erőteljesebb változatát.

Mellesleg a tanulással hogy állsz?

2012. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a nagymamádnak nyilván tökéletes, makulátlan, gyönyörű, fiatalos, kifogástalan teste van :)))))))))
2012. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy "nem is neked akarok tetszeni, majd ha engem zavar, változtatok rajta, addig is hadd döntsem el én, nekem megfelel-e."

A felsö határos bmi-re reagálva: Nekem is 23. De 29 volt, mikor nekiálltam a diétának. Tehetek bármit, ennél lejjebb már nem akar menni, ha határérték, ha nem... (bár 24,9 a határ, azért ezt mellékesen hozzáteszem.)

2012. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

de ha tényleg piszkál akkor örülne ha kiborulnál, így ne tedd.


mondd meg neki, hogy vetkőzzön le, nézze meg a saját ráncos aszott löttyedt testét a tükörben, aztán jöjjön ugatni.


(kivéve ha Raquel Welch vagy Jane Fonda a nagymamád akkor ez nem válik be)


lehet szeretetből b*sztat, így tudja csak kimutatni... komolyan. aggódik el ne hízz, de nem jön ki normális emberi mondat a száján.


rá lehet kérdezni mi a p...a baja van. ha elfajul a helyzet akkor rángasd meg egy kicsit és üvölts az arcába

(agresszió ellenes vagyok, de van, amikor csak ez segít)

2012. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

B*szogasd te is a mamádat. Szerintem azért aláz meg, mert ő is molett volt fiatalon és őt is b*szogatta valaki (ebben biztos vagyok).

Amúgy a 23 BMI tényleg kicsit sok, ideális lenne maximum a 21, mármint ha nem akarod hogy "ducinak", "dundinak" csúfoljanak.

nekem 20 a BMI-n vagy 2 kiló feleslegem, mégis dagadtnak mondanak, mert van rajtam 2 kiló háj...több nincs :P

De letojom! :DDD

2012. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A mamát se vedd komolyan, meg a tanáraidat se. Te vagy az okos, meg itt körülöttünk a sok bámész.
2012. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!