Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossznak és hibásnak érzem...

Rossznak és hibásnak érzem magam. Tudok valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Amikor nem tudom hány hetes voltam anyám meghalt és apámmal maradtam 12 éves koromig. Elkezdtem rosszalkodni már olyan 8-9 évesen de csak azért mert apám alig figyelt rám és mert kicsit jól is esett. Elege lett belőlem és nevelőszülőknek adott de onnan kétszer is megszöktem úgyhogy ők is passzoltak. Utána máshoz kerültem, onnan is szökni próbáltam de nem sikerült. Most megint vagyok másoknál de elegem van. Itt jó mert nagyon kedvesek, figyelnek rám meg minden de én ezt nem akarom. Amikor lehet mindig a haverjaimmal vagyok vagy edzésen mert nem szeretek hazajönni (innen már nem szökök). Alig várom hogy felnőjek.

Nem szoktam erről senkinek beszélni de már tényleg kivagyok. Tudom hogy hülyeség volt hülyeségeket csinálni de akkor azt láttam jónak. Most meg szarul érzem magam minden miatt. Mit csináljak?

15/F


2012. febr. 13. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Két dolgot tegyél: bármi történt is, bocsáss meg önmagadnak és adj időt magadnak.

Nem vagy ilyen, vagy olyan, csak kicsit más. Arról majd te döntesz a cselekedeteidben, hogy jobb, vagy rosszabb az átlagnál. 15 éves vagy. Ha nehéz, akkor is élvezd kia korodat, bandázz, de közben figyelj magadra is. Olvass! Nem kell a Bűn és bűnhődést (pedig abba is belekezdhetsz, csak egy krimi) fejlesztd magad, és csak azért hogy többet érts, láss a világból. Az a legnagyobb hatalom, a legnagyobb csoda. Legyél önmagaddal! Olvass Tolkien-t, A gyűrűk urát (nem elég a film), abból megtudsz minent emberi gonoszságról, barátságról, életről. Néha vonulj vissza ezekbe a világokba és merj egyedül lenni

Nekem is ilyen volt, és ezek segítettek.:)

Szóval fel a fejjel, éljen a bulizás, a cimbik, meg a belső kaland!

2012. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én úgy gondolom,hogy becsüld meg amit most(kaptál),jó szűlőkhöz kerültél aminek örülnöd kellene:D De erre úgyis rájössz később...:D Az a lényeg h ne rontsd el ezt a kapcsolatodat a mostani szüleiddel:D
2012. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!