Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok fontos a családomna...

Nem vagyok fontos a családomnak. Miért menjek akkor el az ünnepségre?

Figyelt kérdés
Az unokatestvéremnek pénteken lesz az eljegyzése. Az időjárás jelentés szerint havazás várható. Senkit sem érdekel, hogy ott leszek-e vagy sem, csak illendőségből kellene ott lennem. 1 órás utazás mire kiérek a buszpályaudvarra, 1 órás az út is. Aztán 4 óra felé vissza kell jönnöm, újra 1-1 óra utazás. Amúgy szeretnék ott lenni valamennyire, de eszükbe sem jut hogy hogyan keveredek oda hozzájuk, mert csak én megyek egyedül busszal, más mindenki autóval fog menni...
2012. febr. 15. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg elbizonytalanított a nagymamám hogy ha nagy havazás lesz ne induljak el.
2012. febr. 15. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit aki autóval megy, hogy csatlakoznál hozzájuk.

Egyébként meg nem kötelező:ha nem vagytok jóban,nem tartjátok a kapcsolatot és nincs kedved,akkor nem kell elmenni!

2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát az a baj, hogy én Pesti vagyok, az ünnepség meg vidéken lesz. És senki sem lakik itt aki elvinne, mert mindenki máshol lakik. Eger irányából mennek majd, meg ott a faluból, Szolnok irányából stb.


Meg amúgy jóban vagyunk mondjuk (habár pár hónapja megszakadt kicsit a kapcsolat) csak tényleg meg sem kérdezik hogy hogyan fogok elmenni, vagy gondot okoz-e az elmenetel. Annyit mondta hogy ekkor és ekkor lesz, kész.

2012. febr. 15. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj magadnak felesleges problémát. Ha szereted az unokatesód és ott akarsz lenni, akkor ott leszel, és nem okozhat gondot két óra utazás. Ha pedig pénteken lesz, esetleg maradj ott a hétvégére rokonlátogatáson.
2012. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!