Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós! Mit tennétek? 35 éves...

Anyós! Mit tennétek? 35 éves vagyok a férjem szintén.4 éve ismerjük egymást, van egy 2 éves gyerekünk. Nagyobbacska faluban lakunk, mindenki ismer mindenkit, én nem idevalósi vagyok, városból jövök, ott is nőttem fel.

Figyelt kérdés
Sok dolog a mai napig furcsa számomra ami a "falusiaknak" nem. A falusi szót nem pejoratív értelemben használom, de tényleg vannak olyan tulajdonságok amik a városi embert nem érintik a falusit pedig igen. Mindegy is. Az anyósommal olyan amilyen a kapcsolatom, tűrhető se nem rossz se nem jó. Viszont őket mindenki, de tényleg mindenki utálja a faluban, mert az anyósom egy undorító természetű ember. Kis mitugrálsz, akarnok, parancsnok, sok pénze van, így bármit megtehet (a faluban) ő megvette az orvost, a hentest, a zölsdégest, neki soha nem kell sorban állnia, mert ő előre megy, ha valaki szól akkor azt 2 másodperc alatt leüvölti, vagy elmagyarázza neki, hogy Ő márpedig előre fog menni, mert Ő megteheti. Nagyjából látható milyen jellem. Na és most jön a fő problémám, mivel pket utálják a páromat sem szeretik, nem is beszél vele senki normálisan az anyja miatt, és én folyamatosan akárhova megyek azt hallgatom, hogy micsoda undorító az én anyósom, pletykás, zsarnok stb, én pedig nem tudom, mondjuk nem is akarom megvédeni, inkább már dühít, hogy sehova nem tudok úgy elmenni, hogy ne valaki ne ócsárolja nekem őket, vagy őt. UNOM. Mit tegyek? Szóljak az illetőnek, hogy maradjon csendben, hagyjon engem békén, hisz semmi közöm az anyósom dolgaihoz, vagy elmondjam az anyósomnak, hogy valamit rosszul csinál, mert mndenki utálja. Mondjuk szerintem tudja...Szóval nem tudom mit tegyek, már a költözésen gondolkodom.
2012. febr. 17. 10:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
így első blikkre ez a GYIK eddigi legborzasztóbb anyósa, fogadd együttérzésem... az ilyentől el kell költözni minél messzebbre, amint lehet.
2012. márc. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!