Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam arra kellett, hogy...

A fiam arra kellett, hogy gyerek legyen . Házasélet sincs/ kb 1 éve / Az anya gyerekkel nem foglakozik . A fiam "ne szóljon bele semmibe nem az ő lakása ". Óvszert használtak de lehet "buheráltat", hogy legyen gyerek /. Csak a fiam felelős?

Figyelt kérdés
A gyerektatásra 20000 ft plussz az infláció + bölcsödei ovodai költségtérítés tandij napközis foglakozás ,étkezési hozzájárulás tanszerek iskolakezdés , különórák , felsőoktatási támogatás , kollégium , orvosi ellátás gyógyszerek / a gyerek hálistennek egészséges ámbár az anya egyáltalán nem foglalkozik avval , hogy az is maradjon /. Annyira nem érdekli , hogy kijelentette " milyen jól el lesz a gyerek a kutyával majd vigyáznak egymásra " A kutya rágja a gyerek játékát felmegy mellé aludni / ja az elöző kutyáját a saját édesanyja elvette töle mert nem birta nézni , hogy nem foglalkozik vele . De ez is sokszor a sarokba piszkol mert ritkán van megsétáltatva , a gyerek meg ott mászik .
2012. febr. 18. 08:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%

Érzelmi intelligencia - ez lenne a sztori kulcsszava és egyben a megoldóképlet része.


Az érzelmi intelligencia jól ismert öt eleme a következő:

1. Az érzelmek felismerése és azonnali tudatosítása.

2. Az érzelmek kezelése, önmagunk lecsillapítása.

3. Az érzelmek pozitív célra való felhasználása, az önmotiválás.

4. Mások érzelmeinek a felismerése, az empátia.

5. Mások érzelmeinek befolyásolása, a kapcsolatkezelés.


Ilyen egyszerű. Sok sikert a résztvevőknek!

2012. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
A fiad mar felnott ember, tehat lehetosege van arra, hogy valtoztasson az eletkorulmenyein, ha azokkal nincs megelegedve. Az unokadrol van szo, aki egeszseges, s ha szereted, akkor segits a neveleseben, ha azt elfogadjak, de ne szolj bele az eletukbe.
2012. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Én ott ragadtam le, hogy ha még pici a gyerek, miért kell felsőoktatási költségekkel számolni a jelenben?

Segítünk, csak picit higgadj le, fogalmazd át a kérdést, hogy mi is értsük. Félig-meddig kivehető, de így nem mész velünk sokra.

2012. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Én sem igazán értem, miről van szó. A kérdésre a válasz:... Igazából nem teljesen értem magát a kérdést sem. Miben felelős a fiad?

Egyébként ha felesége és gyereke van, akkor a fiad felnőtt ember. Te nem szólhatsz bele az életébe, sajnos nem tehetsz semmit. Ismerek én is olyan embert (na jó, családtagom az illető), akinek a felesége abszolut nem való anyának: betegek az idegei, kosz van, lusta, stb. Engem, és mindenkit a családban nyomaszt, hogy mi lesz így a gyerekekkel, de nincs jogunk bármit tenni.

2012. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd a fiad lép, ha lépni akar. Elképzelni sem akarom, honnan tudsz arról, hogy 1 éve nincs házaséletük...
2012. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
úúristen!!ilyen embertől mentsen az ég mint te kedves kérdező.én sem merek bele gondolni hogy honnan tudod hogy van e házas életük..szörnyű vagy ne haragudj.
2012. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd már el normálisan,hogy mi is a kérdésed,mert nem értem...

Írsz a bölcsödéről,majd a felsőoktatásról,valami kutyáról meg az inflációról! Semmit nem értek... :/

2012. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%
jobb lenne a saját dolgaiddal foglalkozni te szerencsétlen b.alfasz!!hagyd a fiadat élni és majd ő eldönti hogy mi a jó neki és mi nem!!!iditota pi.csa!NE POFÁZZÁL BELE MÁSOK ÉLETÉBE LEHETŐLEG!Foglalkozzál a te szánalmas nyomorult életeddel!
2012. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert a fiad az nem azt jelenti hogy bele kell pofázni az életében,egyébként a kérdést én sem értettem.Kedves Gizike néni akkor tessék bele dumálni más dolgába ha megtanul rendesen fogalmazni és és feltud rendesen tenni egy kérdést,akkor talán,esetleg bele szólhat a dolgokba.Kedves Gizike néni,tessék vissza ülni az iskola padba egy kicsit.
2012. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Azt nem értem - többek közt - hogy ha házasok (hiszen házaséletről írsz), akkor miért fizet a fiad gyerektartást?
2012. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!