Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam arra kellett, hogy...

A fiam arra kellett, hogy gyerek legyen . Házasélet sincs/ kb 1 éve / Az anya gyerekkel nem foglakozik . A fiam "ne szóljon bele semmibe nem az ő lakása ". Óvszert használtak de lehet "buheráltat", hogy legyen gyerek /. Csak a fiam felelős?

Figyelt kérdés
A gyerektatásra 20000 ft plussz az infláció + bölcsödei ovodai költségtérítés tandij napközis foglakozás ,étkezési hozzájárulás tanszerek iskolakezdés , különórák , felsőoktatási támogatás , kollégium , orvosi ellátás gyógyszerek / a gyerek hálistennek egészséges ámbár az anya egyáltalán nem foglalkozik avval , hogy az is maradjon /. Annyira nem érdekli , hogy kijelentette " milyen jól el lesz a gyerek a kutyával majd vigyáznak egymásra " A kutya rágja a gyerek játékát felmegy mellé aludni / ja az elöző kutyáját a saját édesanyja elvette töle mert nem birta nézni , hogy nem foglalkozik vele . De ez is sokszor a sarokba piszkol mert ritkán van megsétáltatva , a gyerek meg ott mászik .
2012. febr. 18. 08:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Írsz mint az eszelős és ha ez mind igaz akkor Te jó Isten!

Nem különösebben érdekel ,hogy

-Van egy nagyi aki azzal van elfoglalva első sorba ,hogy a fia nem pakolja a menyét egy éve

-Van egy teremtés koronája akinek 2 feneke van egyik a feje helyén(nem érdekel hogy EZÉRT TE IS FELELŐS VAGY)

-Van egy meny aki hadja hogy a gyerek a szarba mászkáljon bele se merek gondolni a környezetbe

DE A GYEREK AZ NAGYON SÜRGÖSSEN KERÜLJÖN NORMÁLIS EMBEREK KÖZÉ (és persze a kutya is )

pl:családsegítőktől segítség kérés minden önkormányzatnál van ilyen:/

2012. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Részeletesbben : Kb 1,5 éve ismerte meg a fiam a "menyem" .Nem volt házasság . Ovszerrel védekezetk még is teherbe esett a lány. Nagy szerettel fogadtuk örültünk a kisbabának . A fiam 250 km-ről munkahelyét felmondva ott új munkahelyet szerezve, felköltözöt a barátnőjéhez , hogy a kisbabát együtt neveljék fel , közben az ottani munkahelye megszünt a munkát is keresi. Többször összevesztek , de nekem a fiam csak annyit mondott , hogy biztos csak a terhességi hormonok miatt vannak hisztik . Mikor végleg hazajött az apjával való beszélgetésből derült ki , hogy mióta nincs házaséletük se , meg az "anyósa" is beleszól mindenbe . A koszt én is láttam , amit lehetett szó nélkül felvikszóltam mikor náluk voltam . Az anya a gyereket levegöre nem viszi ,de a "cigaretta füsttől" semmi baja nem lesz szerinte , mindenütt vastagon áll a por,kosz . Azt nem vitattom , hogy a gyerek az tiszta mindig , de lassan már mászni fog illetve már probálja ,és a koszba fog menni . A szoptatást meg se probálta ,jó az sincs mindenkinek . de türelme sincs hozzá . Oda tesz elébe egy rakás játékot 5 perc után meg összekapkodja és elpakolja . Kiejelentései : neki csak a fiam azért kelettt, hogy babája legyen , neki nincs szüksége férfira , de ha kell majd szerez magának . a fian ne szóljon bele semmibe a gyereknevelésbe se mert az az ő lakása . " A gyerektartásra 20000 ft..." cimü bekezdéstől az anya követeléseiből van kiollozva . A levelet azért irtam mert kétégbe vagyok esve , hogy látom , hogy megviseli a gyerekemt a történet , hiszen imádja a fiát . Én is elváltan neveltem fel 4 gyerekemet de nálunk van a volt férjemmel lyan jó kapcsolat , hogy az unokájára kiváncsi , a lány édesapja nem kiváncs az unokájára / ott is elváltak / . ebből is ugy gondolom , hogy nem a mi hozzáállásunkkal van a baj . Mégegyszer a kérdésem : megteheti azt egy ember , hogy a saját kénye-kedve örömére , egész életére adosságot kovácsolva a fejére ,tönkre tegye másik ember életét , mert a fentiekből kiderül, hogy a lány oldaláról nem volt szerelem / a fiam feleségül akarta venni / ?
2012. febr. 19. 23:56
 23/27 anonim ***** válasza:

Így már érhetőbb egy kicsit.

-teszt van-e alapja a követelesének

-követelés: ha ha ha ha ha

-az összeget a bíróság határozza meg

-de gyerek szerintem elvehető simán

ilyen körülmény!

2012. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

de mit tett a fiad hogy ennyire nem becsüli ez a nő? én ezt nem értem, az ilyenek ok nélkül szerintem nem történnek.

egyáltalán miért jött össze a fiad egy bagós, koszos, gonosz nővel? MIÉRT?

2012. febr. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy házitündér én sem (ok, nem dohányzom), kétnaponta porszívózok, napi ötször seprek, de még így is kosz van. Kisgyerek mellett véget nem érő dolog a házimunka. Ha eleinte működöt a szex, most meg nem, biztos, hogy csak a nő hibáztatható? A gyerektartást nem anyuka fogja megállapítani, a plusz költségeket sem. Nem tudom, mennyi igaz a fentiekből, hogy nem levegőzteti, hát -10 fok volt mostanában, nem is ajánlott ilyenkor. El nem hiszem, ha az anyának gyerek kellett, akkor ennyire nem foglalkozik vele. Akkor minek csináltatta fel magát?
2012. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Indítsatok pert, aki lusta az ilyenekre nem fogja összekapni magát arra az időre míg eldöntik kinél legyen a gyerek.
2012. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező, a "menyednek" tényleg nem kell férfi, de gyerek sem.Őszintén szólva, jobb lenne, ha az apuka a gyerekkel együtt otthagyná azt a némbert és bár elváltan, de normálisan élnének.
2012. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!