Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már gondoltál erre?

Már gondoltál erre?

Figyelt kérdés
Hogy elmész egy lakatlan szigetre, vagy trópusi erdőbe, ahol nincsen senki, és nem kell elviselni az emberek baromságait és nem kell állandóan stresszelni a hétköznapok miatt.
2012. febr. 18. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem elég,ha bevonulok a szobámba.
2012. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 lizzi77 ***** válasza:

[link]


Na, azért senki ne mondja, hogyha egy ilyen helyet megkaphatnál, nem fogadnád el...

2012. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es! Elfogadnám, ha rovarmentesítik az egész szigetet. :D Valahogy nem szeretnék megismerkedni trópusi ízeltlábúakkal... Abba a házba is simán bejutnának.
2012. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát én akár rovarokkal is együtt elfogadnám, mert nagyon nagyvonalú vagyok.
2012. febr. 18. 14:09
 15/17 anonim ***** válasza:

Simán.


De csak egyedül, vagy max. egy emberrel, de inkább egyedül xD


Végre azt csinálhatnék, amit akarok.

2012. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 lizzi77 ***** válasza:
Akkor mindenkinek melegen ajánlom a Robinson Crusoe, és a Robinson-család című könyvet. Én is nagyon szívesen költöznék egy ilyen helyre, mert rengeteg előnye van a dolognak, és gyönyörű szép, de azért ne felejtsétek el, hogy sok munka is lenne vele, pláne, ha egyedül, vagy kettesben mentek.
2012. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Olvastam már, de igazad van, elolvasom megint!
2012. febr. 18. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!