Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én azért írok ide mert nem...

Én azért írok ide mert nem akarom hogy aki ismer az olvassa! Sajnos nemtom mit tegyek és mi tévő legyek? Kérlek olvassátok el amit leirok és adjatok tanácsot. Mit tegyek? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Elmesélem az elejétől a történetet! Én megcsaltam a párom, de ugy hogy titokba elmentem tőle messzire, de mikor visszajöttem bevallottam neki mindent! Pár honapra bevallota hogy mikor megtettem utána pár napra ő is megtette! Ezt én még akkor nemis fogtam fel nagyon, most igy pár hete hogy komolyan elhittem és felfogtam énis mit tettem! Tudom hogy én vagyok a hibás, de rettenetesen fáj, kínoz a gondolat hogy milyen szavakat mondott neki. Minden este ugy alszok el hogy arra gondolok és csak sirni tudok, és reggel is ugyanaz. Nem tom hogy mit tegyek, mert nagyon nehezen bírom. Mit lehet ilyenkor tenii, mert elhagyni se akarom mert tiszta szívemből szeretem és bánom hogy azt tettem vele, de viszont már a szívem nem bírja azt a gondolatot egyfolytában hogy más nővel is volt, a gondolat egyszerűen ettől taszít tőle. Mit tehetnék? Mi tévő legyek?

2012. febr. 20. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
LOL :) Te amikor megcsaltad, nem fájt a szíved? Csak amikor ő csalt vissza? Amúgy lehet csak bosszúból mondta ezt, lehet hogy nem csalt meg. Ha viszont megcsalt, akkor biztos, hogy neki is képben volt valami.
2012. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vissza nyalt a fagyi.valóban ha valakit szeretünk azt nem tudjuk megcsalni.Én már azt sem értem,egyáltalán miért mondtad el neki?Most meg mit sírdogálsz.Miért nem mindegy mit suttogott neki...
2012. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!