Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozik, vagy ez most mi?

Szórakozik, vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb vállalatnál dolgozom, mint titkárnő, új munka, 3 hete kezdtem:-) A munkával együtt jöttek az érzelmi bonyodalmak is. Voltam eddig kétszer konferencián a "fejesekkel", és volt egy férfi aki prezentált tőlünk, látásból ismerem csak, köszönőviszonyban vagyunk, de semmit sem tudok róla! Az egész prezi alatt engem bámult, nem "előadói nézéssel", hanem fókuszált az igazgatókra-hisz nekik szólt az előadás- és ilyen 2 percenként rám nézett (középtájon ültem). Teljesen pozitívnak tűnt majd, jött egy újabb konferencia, ugyanezekkel a tagokkal, rám sem nézett már, sőt, köszönni sem köszönt! Elmegy mellettem úgy, hogy nincs meg a szemkontakt, és alkalom sincs köszönni. Eddig meglátott messziről már figyelt, és köszönt. Az biztos, pletyka nem kering rólam, nem bántottam meg senkit, nem tettem semmit, ezek kizárva. Direkt mindenfele figyelt a konzultáció alatt csak rám nem, illetve nem annyira. Nem tudok senkitől sem tanácsot kérni, eme kollégával kapcsolatban sem, mert senkit sem ismerek úgy a cégtől, ha beszélgetek is másokkal, mindig csak munka téma, nem állhatok neki kérdezősködni hogy ki ez a pasas és mit kell róla tudni. Ez szerintetek mi lehetett? Lehet ennek folytatása, tetszhetek neki?


34N



2012. febr. 23. 20:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A férfi egyébként olyan 34-38 körüli lehet így ránézésre.
2012. febr. 23. 20:32
 2/15 anonim ***** válasza:
Túlkomplikálod az egészet, főleg hogy azt se tudod ki az. Ne foglalkozz vele, ha érdekled, majd keres, különben meg szimplán legyél vele udvarias ha összefuttok.
2012. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem neked tetszik a pasas, nem gyengén és észre vette a nézésedből ,hogy kacérkodsz vele és gondolom, hogy nem meri megkockáztatni a hírnevét , hogy összeboronáljanak titeket. Nem tudom miért ,de általában mindig van olyan nő a cégnél ,aki szerelmes lesz kollégába , főnökbe. Mit vársz ,hogy szerelmet valljon??
2012. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Eddig udvariasak is voltunk egymással, csak nem értem. Lehet túlreagálom, egyébként a mellettem ülő idős hölgy hívta fel arra a figyelmem hogy az előadó igencsak engem néz. (Na meg én is láttam:-) De igaz, ha akar megtalál. Viszont jó lenne vele beszélgetni valahogy.
2012. febr. 23. 20:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy tetszik, írtam hogy nem? Nem vártam szerelemvallást, és én sem tenném, kb 2 hete ismerem :-)
2012. febr. 23. 20:55
 6/15 A kérdező kommentje:
"ismerem"
2012. febr. 23. 20:56
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerelmes meg sosem voltam még, de azért kössz hogy próbálsz belém látni.
2012. febr. 23. 20:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Én az előző válaszoló vagyok.. Nem voltál még soha szerelmes????? 34 -évesen... Ez paradoxon!!! Még az ovisok is szerelmesek már 4 évesen, Azt max elhiszem ,hogy nem merted teljes mértékben átadni magad az érzésnek ,mert féltél a csalódástól ,vagy valamitől. Egyébként tapasztalatból mondom ,hogy engem mindíg az olyan lányok vonzottak , akikért harcolnom kellett, nem könnyű prédák voltak. Nem állítom ,hogy az lennél, csak szerintem ,ha egy főnök ,naponta találkozik lányokkal ,akik kacérkodnak vele, és úgynevezett könnyű prédák. Az én jelszavam :

A Kevesebb több....

Ezt többféle képpen is értheted, mert egyértelműen kétértelmű! Ha a főnököd , vagy kollégád , nem érzi felőled az egyértelmű Vonzódást ő fog mindent elkövetni ,hogy elnyerje a tetszésedet.. Egy kis csajoskodás nem árt, Szoli , fodrász , csini rucik , pár feszülős szoknya cici diszkréten sejttetően kidobva csodákra képes.. A férfiak 70 százaléka bukik a szőke hajra, ha pl : vörös vagy feltétlenül válts hajszínt , barna ,fekete nem gond , de a facebook oldalán ismerősei között , meg tudod nézni , mi az ő referencia csoportja! Sok sikert...

2012. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves vagy. Elvileg csinos, szép arcú nő vagyok, nem nagyképűségből írom, de tényleg sokaknak tetszem (csak sosem annak akinek kéne...) a mellem kicsi, dehát na :-) Van ebbe valami amit mondasz, ezentúl azt fogom csinálni, h nem fogom túlzottan figyelembe venni. Csak lehet az is, hogy le se esett neki h nekem ő bejön. Szerelmes tényleg nem voltam még, ilyen "majdnem szerelmek" kialakultak, de átvágták sokszor, aztán már semmilyen érzésnek nem mertem magam átadni. Van igazság abban amit írsz, tényleg egész sok. Egyébként hosszú szőkésbarna hajam van. Ebből a pasiból kijönni viszont végképp nem tudok, egyszer tök pozitív minden, másszor figyelembe sem vesz. Nem túl közvetlen típus, ezt megtudtam, nem csak velem, hanem senkivel sem! Két kollégájával beszél, akik szintén pasik, mindenki mástól elzárkózik. Vagy csak nem mer kapcsolatokat teremteni a privát életben... Mert a konferenciákon a beszélőkéje viszont elég nagy.

Még annyi, hogy könnyen kapható sem vagyok, 1 kezemen megtudom számolni hány férfi volt eddig az életemben. Nagyon "elsőlátásos" típus vagyok, ha valaki engem megfog, akkor képes vagyok sokáig epekedni érte, viszont annyira pancser vagyok, hogy lépni már nem merek felé, ezért sok olyan helyzet volt, mikor a másik félnek megsem fordult a fejében, hogy nekem ő tetszhet.

2012. febr. 25. 19:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó csajnak érzed magad ,akkor ezt érezni lehet a kisugárzásodon, ez vonzó lehet bevallom ,de az egyértelmű érzelem kinyilatkoztatást, még ,ha csak testbeszéd is, egyértelműen visszataszítónak tartom. Lassú víz partot mos, lehet ,hogy nagy az ego-ja ,vagy meleg :) Alárendelt viszont soha ne legyél ,még akkor sem ,ha ő a Király a cégnél.
2012. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!