Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a kettő közül...

Általában a kettő közül melyik férfitípusból lesz jobb férj, hűségesebb pár?

Figyelt kérdés

Melyik férfiből válik jobb családapa és hűségesebb férj? Amelyik fiatal korában kiélte magát, kapott nagyjából minden alkalmon, hogy csajozzon és kihasználta a fiatal éveit vagy amelyik viszonylag hamar rálelt a komoly kapcsolatra és a szeretett nővel képzeli leélni az életét? A második varriációnak nem voltak kalandjai, maximum 1-2, de nem élte ki magát, ami nem feltételnűl jelenti azt, hogy most ez bántja is.

Lehet, hogy hülye kérdés, de érdekelne a véleményetek.



2012. febr. 24. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az én párom a második verzió, de hardcore. előttem kb pár lánnyal smárolt, meg volt neki valami kis kézfogós csókolózós járása, viszont egy lánnyal sem feküdt le előttem.

iszonyatosan szeret, de tényleg emberfeletti módon. már 4 éve együtt vagyunk, együtt élünk, gyakran eljár bulizni a haverokkal, én is saját haverjaimmal, és sztem tuti nem csal meg.

vele tervezem a családalapítást, bízom benne, hogy a gyermekét is legalább ilyen rajongással fogja szeretni mint engem.


egyetlen dologtól félek: mi lesz, ha egyszercsak rájön, hogy neki még pár nőt ki kell próbálnia? már pedzegettem neki a dolgot, de mindig cáfol.

az a furcsa, hogy ha valami kis félrelépése lenne, még csak nem is igazán zavarna, hiszen nekem nem ő az első, én pasiztam előtte bőven, szóval tőle sem akarom megfosztani ezt. ha 40 évesen jön rá a hülyeség, akkor akkor.

viszont azt elvárom, hogy a családját ne rúgja fel egy hirtelen jött impulzusért.

2012. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!