Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális párok együtt...

A normális párok együtt járnak szórakozni. Ezt kaptam meg egy baráttól. Igaza van?

Figyelt kérdés

A párommal külön-külön is eljárunk szórakozni olykor. Én szeretem a csajos estéket, ahol kedvünkre dumálhatunk, körmöt festhetünk egyéb ilyen marhaságok és a párom is el szokott menni a haverokkal egy sörre vagy biliárdozni stb. Együtt is sok közös programot csinálunk, sőt engem ő gyakran elvisz a barátaival rendezett eseményekre is mert kijövök a fiúkkal és olykor jön a többi barátnő is. Nekünk így jó, de ma megkaptam egy ismerőstől, hogy tök gáz, mert akik szeretik egymást azok mindig együtt mennek. Ez így normális.

Ti hogy csináljátok? Teljesen ledöbbentem.



2012. febr. 24. 15:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi meg soha nem megyünk együtt bulizni, mert ő nem szereti az én barátnőimet, én meg nem szeretem az ő barátait. Egymást meg imádjuk, sok közös programunk van a hétvégi bulikon kívül. Minek szenvedjünk végig estéket a másik társaságával csak azért, hogy együtt legyünk. Megbízunk egymásban, nálunk nem a totális részegségről szólnak a bulik, vagy csak a szombat esték, egyikünk sem kacsingat félre, mert nagyon szeretjük egymást. Mi meg már ezt szoktuk meg, és ez a normális.
2012. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

sosem szerettem a párommal bulizni. egyikkel sem. valahogy ezt szoktam meg, nekem ez a normális.

ráadásul a barátom az egyik körömet ki nem állhatja, és viszont, szóval ha velük megyek, akkor értelemszerűen jó előre közlöm a párommal, hogy szervezzen magának bulit, mert nekem aznap estére kimenőm van :)

ugyanígy, bizonyos haverjai engem is mélységesen untatnak, nincs közös témánk, vagy épp nem érdekel ugyanaz a sztori 600adszorra.


mivel nekem ez a normális, hogy külön járunk el, így semmi kivetnivalót nem találok ebben.

elfogadom ha más a párja nélkül xarni nem megy ki, viszont megérteni sosem fogom.

ettől függetlenül nekünk is vannak marha jó közös programjaink, ahol csak ketten vagyunk.


szerintem fontosak a külön programok is, hiszen teljesen máshogy viselkedünk, ha nincs ott a párunk, máshogy éljük meg a dolgokat, olyan témák is feljöhetnek, amik a párunk előtt esetleg kínosak.

2012. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem járunk külön szórakozni, nekünk ez a megszokott, fura lenne külön menni, rossz érzés lenne egymás nélkül (párom véleménye is ez, átbeszéltük az évek folyamán).

A barátnővel való találkozást nem tartom szórakozásnak, csak találkozásnak, a magam részéről. Neki meg nincsenek haverjai, max a kollégáival van közös program, ami kötelező, sokszor nem szívesen vesz részt rajta, mert inkább velem lenne.

Amúgy nekem nyolc, hogy ki, mikor kivel, kivel nem megy, ha működik nekik. Minden rossz indulat nélkül, mielőtt félre értitek: csak nekem ne legyen ilyen párom, mert nekem fontos, hogy együtt menjünk szinte mindenhova, imádok összenőve lenni, ez (is) boldoggá tesz. :)

6 éve együtt

2012. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!