Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A normális párok együtt...

A normális párok együtt járnak szórakozni. Ezt kaptam meg egy baráttól. Igaza van?

Figyelt kérdés

A párommal külön-külön is eljárunk szórakozni olykor. Én szeretem a csajos estéket, ahol kedvünkre dumálhatunk, körmöt festhetünk egyéb ilyen marhaságok és a párom is el szokott menni a haverokkal egy sörre vagy biliárdozni stb. Együtt is sok közös programot csinálunk, sőt engem ő gyakran elvisz a barátaival rendezett eseményekre is mert kijövök a fiúkkal és olykor jön a többi barátnő is. Nekünk így jó, de ma megkaptam egy ismerőstől, hogy tök gáz, mert akik szeretik egymást azok mindig együtt mennek. Ez így normális.

Ti hogy csináljátok? Teljesen ledöbbentem.



2012. febr. 24. 15:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nincs igaza. Minden párnak az a normális, amit együtt alakítanak ki.

Mi ritkán megyünk egymás nélkül szórakozni...Főleg azért, mert ugyanaz a baráti körünk. Persze előfordul, hogy én lemegyünk egyedül, esetleg ő megy munkatársaival valamerre, de ennek ellenére van egy "megállapodás" közöttünk, hogy lehetőleg egymás nélkül sehova, viszont nicns harag, ha mégis. Barátnőmék viszont folyton azt mondják, hogy nincsenek összenőve, felesleges együtt lenni mindig...Ehhez képest egyedül ki se teszik az utcára egymás nélkül a lábukat. :)

2012. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Legtöbbször együtt megyünk, de nem mindig. Néha tartunk a barátnőimmel egy csajos estét. Ott ő csak unatkozna a csajos témáktól, sminkeléstől, körömfestéstől stb.

Néha ők tartanak kanbulit a haverokkal. Ott pasis dolgokról beszélnek, pasis dolgokat csinálnak. Minek oda egy csaj?

2012. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nincs igaza. mi is megyünk néha külön is bulizni.

inkább az lehet mögötte hogy irigykedik hogy köztetek van kölcsönös bizalom, míg ő sasszemmel őrködik a párja fölött és nem meri sehová egyedül elendeni...

2012. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
te két külön dologról beszélsz, habár lefedi mindkettőt a szórakozás fogalma. egész más baráti összejövetelre, buliba, partikra egyedül menni (bár ez sem szürreális, a másik dolgozhat, pihenhet, egyéb dolga akadhat, vagy csak nem az ő világa ez a baráti kör) és megint más dolog csajos estét tölteni 2-3 barátnővel, ahová kifejezetten illetlen dolog pasival érkezni. már csak azért is, mert feltételezem, a barátnők is megosztják a saját magánügyeiket, ami nem feltétlen tartozik senki pasijára.
2012. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza. Mi is általában együtt megyünk mindenhová. DE majdnem minden héten egy-egy estét külön töltünk a saját barátainkkal. Szerintem ez így normális.
2012. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mi is legtöbbször együtt megyünk. Ha nem tudunk együtt menni azért külön-külön sem tilos...

Ja és mindenkinek más a "normális"

2012. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Bulizni, partyzni sokkalta jobb külön
2012. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Teljesen normális a külön buli is. Mi a férjemmel 7 évig legjobb barátok voltunk, így közös a baráti kör is, általában együtt megyünk, de pl. múlt héten volt arra példa, hogy baromira fáradt volt és én egyedül mentem. Fordítva is volt, volt egy volt munkatársa - akit én nem ismertem -, mondta, hogy menjek vele, de mondtam, hogy beszélgessenek, sörözzenek nyugodtan, nem kellek én oda...
2012. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hogy ez mekkora hülyeség! (:


Szóval azok nem szeretik egymást akik nem mindig együtt mennek? Ritka hülye logika.

2012. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet megmondani, hogy kinek van igaza, minden kapcsolat más. Mi pl általában együtt megyünk, mert úgy alakult, hogy a mindkettőnk barátai külölfön vagy más vársoban vannak, ritkán járnak haza. Így lehtöbbet csak kettesben megyünk, persze, ha hazajönnek a barátnőim megyek csak velük. MOndjuk ő nem megy nékülem, mert az ő haverjai is már házasok, szóval ha ők hazajönnek akkor négyesben találkozunk, sőt van ahol már baba is van, nem annyira az a sörözés, biliárdozós társaság.
2012. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!