Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri előre...

Szerintetek megéri előre szomorkodnom?

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe a fősulin, viszont még nem jöttünk össze. Nagyon közel állunk egymáshoz, de nem tudom hogy ő hogyan érez irántam. Viszont tegnap lediplomáztunk és megyünk dolgozni. Egyrészt attól félek hogy eltávolodunk és akkor semmit esélyem se lesz, másrészt hogy összejön valakivel a melóhelyén :( Nem lenne neki egyszerű bevallani a dolgot, mert barátok vagyunk... De olyan jó lenne ha összejönnénk. :( Elég sok kétértelmű jelzése van, csak nem tom mennyire komolyak ezek és mivel azonos neműek vagyunk félek rákérdezni.

Mit csináljak? :(


2012. febr. 24. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eltávolodásnak nagy az esélye ilyenkor. Jobb ha rákérdezel most, mert lehet hogy később már nem lesz rá olyan alkalmad. Egyszer élünk. :)
2012. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most valld be neki, nehogy késő legyen.
2012. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!