Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet, hogy nem ver?

Figyelt kérdés

A férjemmel birkóztunk, csiklandoztuk egymást. Mögötte voltam, hirtelen meg akart fordulni és véletlenül szemen vágott a könyökével. Nem volt szándékos, azonnal ugrott jégért, ápolgatott, győzött bocsánatot kérni.

Pechemre monoklim lett. A férjemre nem haragszom, egyértelműen nem szándékosan csinálta, baleset volt.


Viszont a szüleim másnap jöttek látogatóba és hiába meséltem nevetve, hogy milyen ügyesek voltunk, meg vannak győződve róla, hogy ver és mindenképp "meg akarnak menteni".


Hogy tudnám meggyőzni őket, hogy mindkettőnk bénaságából fakadó baleset volt?


2012. márc. 8. 02:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy,majd látják hogy jó megvagytok.


Nálunk "durvább" történt,olyan a lakás,hogy körbe tudod járni sok ajtón keresztül.Hülyéskedtünk,csiklandoztam,védekezni nem nagyon mer,mert sokkal erősebb,félt.Konyhaajtónál megálltam,jött be,megijesztettem,fordult egyet,valahogy nagyonhülyén elestünk,rá az én kezemre,ami eltört,és közben valahogy belekarmoltam a karjába.

Az orvos se akarta elhinni hogy nem szándékosan törte el a kezem miközben és védekezésképp karmoltam,hát még anyámék.Pedig ténylegesen csak hülyéskedtünk.

Kb 2 év telt el teljes boldogságban mire anyám közölte hogy na jó,lehet anno mégsem bántani akart párom...

2012. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hasonló ökörködés miatt egyszer neki repedt fel a szája, mert véletlenül szájba vágtam és pont a fogára ütöttem rá az ajkát. Szóval ennyi erővel én is "verem".


Fene tudja, lehet, hogy az váltotta ki a szüleimből az extrán aggódós üzemmódot, hogy influenzás is vagyok, amitől kifejezetten elesettnek tűnök most (beteg kutya testtartás, piros orr, beesett arc).

2012. márc. 8. 11:21
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

Én a férjem orrát törtem el, a fejét pedig be. Csiklandozott én meg orrbarúgtam, ő leesett az ágyról és beverte a fejét az éjjeliszekrénybe.

Kicsit sem volt ciki ezt előadni a mentősöknek (hozzáteszem félig meddig amolyan előjáték volt, szóval a férjem egy szál boxerben ment be a kórházba, én meg gyorsan összepakoltam neki. Csak cipőt nem)

Anyósom azóta sem hiszi el, hogy nem direkt volt.

2012. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen már velünk is volt, csak nekem nem lett monoklim. A csiklandozás nálam is veszélyes, többször sebesítettem meg a páromat véletlenül emiatt. Rúgok, ütök, nem figyelek oda.:D Szerintem hagyd, majd elül a dolog.
2012. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!