Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy néha a párotok nélkül akartok pihenni, mert egyszerűen idegesít minden és mindenki?

Figyelt kérdés

Kérdésem elsősorban nem az otthon naphosszat facebook előtt lógó fiataloknak (és tizenéveseknek) szólna, hanem akik már dolgoznak, ráadásul sokat.


Mi a párommal még nem élünk együtt. Én egyetem mellett dolgozom, minden nap hajnalban kelek, rohangálok estig, a hétköznapokon sajnos rendkívül ingerlékeny és túlfeszített vagyok. Hétvégén tudunk csak együtt lenni a párom egyéb elfoglaltságai miatt.


Szóval mostanában néha úgy érzem, hogy hétvégére egyszerűen "elfogyok". Mindennel ki lehet hozni a sodromból, az is elég ha nem hallotta amit mondtam és visszakérdez. Az is, ha meg akarja tudni, hogy pontosan mikor találkozzunk - mert én már a hajamat tépem, annyira túlzsúfolt a napom, és úgy érzem KÉPTELEN vagyok még ezzel is foglalkozni... Vagy például előző héten a közös barátaink meghívtak magukhoz, én pedig sírógörcsöt kaptam, hogy már megint mennem kell valahova időre.


Tehát.. Szerintetek normális dolog, ha úgy érzem, szeretnék néha egy-két napot teljesen egyedül tölteni és az ég egy adta világon semmit sem csinálni, senkihez se szólni, sehova se menni időre? Ez persze csak a hétvége lehetne, amivel meg félek, hogy megbántanám őt...


:( Ti mit csinálnátok? Ez nem állapot, hogy mindenért leugatom a hajat a fejéről...


24/L


2012. márc. 9. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Normális, hogy néha egyedül szeretnél lenni. Nincs ebben semmi. 6éve vagyunk együtt, 5éve házasok. Nálunk is van olyan, hogy külön töltjük a hétvégét. Olyankor mindenki azt csinál amit akar (persze azért nem teljesen :) )

Inkább az a furcsa, ahogy a stresszre reagálsz. Mindenképp kellene találnod valamit amin le tudod vezetni, hogy ne a szeretteiden töltsd le a feszültséget.

2012. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha igazán ő lenne a neked való társ,pár,szerelem,akkor nem idegesítene benne semmi....
2012. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Velem még nem fordult elő, pedig már jó 6 éve együtt vagyunk. Mi ilyen összenövős pár lennénk, és nem csak én, párom is ilyen természetesen, nem akaszkodok rá.

A stresszeddel kéne valamit kezdeni, de nagyon. És szerintem be kéne vezetni valami rendszerességet az életedbe barátok/pár találkozás terén, ha megoldható, így talán könnyebb lenne.

2012. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
teljesen normális. nekem is kell idő, amikor egyedül sétálgatok boltokban, ő meg számítógépen játszik. Ettől nem gondolom h ne szeretném, kell idő magamra. Ha éjjel-nappal együtt vagyunk hetekig akkor előbb utóbb mindig veszekedés lesz. De majd ha egyszer összeházasodunk, akkor is lesznek egyéb dolgaink, munka stb nem leszünk 0-24ben együtt emiatt nem aggódom
2012. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia ugyanezt a kérdést full ugyanilyen formában akartam feltenni a napokban, ugyan én nem járok egyetemre, de 2 munkahelyen dolgook, általában napi 14-16 órákat, mindig rohanok át az egyik helyről a másikra, ugyanúgy ingerlekeny vagyok, fáradt vagyok, minden bajom van nap végére, már ha hazáértem kiabálok mindenkivel, örülök neki, ha lefekszem aludni. Munka miatt nem találkozunk minden nap a barátnőmmel, de vele is sokszor osszeveszek telefonon, sokat hív, de sokszor olyan fáradt vagyok, hogy már nincs kedvem beszélgetni vele, ha esetleg van szabad délelőttom, vagy délutánom, nagyon jól esik pihenni, filmet nezni, netezni, de akkor még vele is kellene talalkozni, már lefáradnék munka előtt... Még mi sem lakunk együtt, nemsokára áprilisban költözünk össze, amiatt melózok ezerrel, akkor úgy is többet lennénk együtt. Van ilyen, amit leirtál.
2012. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!