Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másoknál is előfordul hogy...

Másoknál is előfordul hogy egyszerűen nincs tízórai? Későn kel. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyre később kel, és lassan már nincs is tízóraink... ez nagy baj? Eleinte 6kor kelt, 9 körül evett aztán délben... de ma pl már csak reggel 8kor evett aztán fél12-kor... gyanítom lesz ez még később is... nagy gond ha nincs tízórai? ha későn kel, nem fér be az ebéd meg a reggeli közé... más későn kelő babáknál hogy csináljátok?

4 hós


2009. aug. 13. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet! Ma is pl. reggel 7kor kelt, 8kor szopizott (ami ugye a reggeli), 9kor visszaaludt, fél 11kor újból kelt, de még mindig nem volt éhes, mert ugye 8kor evett. A következő kaja 12kor volt, de akkor meg már nem adhattam neki gyümölcsöt, mert az már az ebéd volt, így főzeléket kellett. Ha korábban kel és 6-7 körül reggelizik, akkor minden rendben van, jut idő a tízóraira is!

Szerintem úgy sem tudunk mit tenni! :)

2009. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, végülis sokmindent nem tudok csinálni, csak ezért nem fogom korábban felkelteni. Nálunk azért probléma egy kicsit, mert most kezdtünk gyümizni... most már megeszik annyit hogy kiváltson egy evést, de mivel tízórai nincs, így az ebédet váltottuk gyümire.
2009. aug. 13. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 8-9 közt ébred, akkor kap tápszert és utánna már csak délben, akkor viszont főzeléket.Én a gyümölcsöt át tettem neki délután 4-re.Szerintem mindegy hogy délelőtt v. délután eszi a gyümit.Esetleg próbáld ki hátha így működik nálatok is.
2009. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Főzit még nem eszik, de gondolom ez lesz nálunk is később. De akkor ezekszerint nem gond hogy nincs tízórai
2009. aug. 13. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is pont így vagyunk. Én is gondnak tartottam, de gyarapszik, jól van, hát minek tömjem. Reggel 8-kor tejcsi, 12-kor főzi+gyümi, 4-kor tejcsi, este tejcsi+banán. Védőnőm szerint nincs ezzel semmi gond.

4 hónapos.

2009. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó... enyém is 4 hós :)
2009. aug. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!