Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha lenne...

Ti mit tennétek ha lenne valakid és szereted de már nem annyira mint régen, és 1 másik ember meg tetszik? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
bunkó sértő válaszokkal mellőzzetek légyszives
2012. márc. 9. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van,ahol még 4 év múlva is szerelmesek egymásba.Lehet,hogy neked nem ő az igazi.Szerintem ez nem gáz,nem kell kényszerből együtt maradni valakivel,ha már nem jó a kapcsolat,mert abból csak vergődés lesz egy idő után.Én is válogatós vagyok,már rég lehetett volna párkapcsolatom,mégsem jöttem össze senkivel,mert minek,ha nem tetszik és úgysem lennék vele boldog?
2012. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer azt mondta hogyha két emberbe vagy egyszerre szerelmes akkor válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba
2012. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szakíts és kezd új életet.
2012. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!