Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtalálhatom a lelki társam?...

Megtalálhatom a lelki társam? Mert olyan "elvagyok" kapcsolatot nem akarok. Nincs értelme.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok ,szeretnék családot ,gyerekeket . De ...most épp el vagyok keseredve ..leginkább a korom miatt. És amiatt mert nekem tényleg nem elég egy kapcsolatban ,csak h "jól ellegyünk" ,csak a köznapi dolgokról szóljon ,és mégse értsen v ne legyen benne szellemi igény -ilyenből 100 számra lehetne ,ahol mindketten tudnánk h csak úgy vagyunk egymás mellett.


Próbáltam nem is egyszer hátha jobb lesz egy ilyen helyzet,de amikor a belső feszültségem tetőzik kilépek mert nem bírom. Ráadásul jön az ilyenkor h én megszeretem ,adom bele az energiát a remény is bennem van ..aztán a ffi csak természetesnek vesz mindent és még nem is értékel.Én meg elmagányosodom az ilyen kapcsolatban.


Szóval ..van azért remény ? Vannak olyan férfiak aki nem csak hazamennek és bevágják magukat fotelbe a tv elé ..vagy mennek állandóan sörözni a haverokkal ? Vagy ha ketten vagyunk nem csak arról beszélünk h milyen finom volt az ebéd és hogy kimostam az ingeket stb ??


2012. márc. 9. 16:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Miért vagyok aranyos???
2012. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem az aggodalmadat.

Az én történetem: Sok fiú volt az életemben, de sosem éreztem azt, hogy bármelyikhez is hozzá kellene mennem. 31 éves koromig vártam, hogy jöjjön a lelki társam, de nem jött. Hozzámentem az akkori pasimhoz. Bár nagyon szerettem, de tudtam, hogy nem ő az igaz. 35 éves koromig még reménykedtem,hogy hátha még jöhet. Akkor már nagyon vágytam gyerekre, így vállaltam a férjemmel. Most 39 vagyok. Férjemmel külön mentünk tavaly, megismertem egy fiút, akibe nagyon szerelmes lettem. Úgy éreztem, hogy Ő az, de már annyi mindenen túlvan: rossz család,csalódások, lelki sérülések..stb. Képtelen bízni, szeretni, felengedni...Nem figyel rám, taktikázik, bánt...pedig tudom a szívem mélyén, hogy boldogok lehetnénk együtt.

Szóval, azt gondolom, hogy sajnos nem mindenkinek adatik meg, hogy megtalálja a párját. Nekem is most adódhatna egy olyan kapcsolat, ahol valaki a tenyerén hordozna. Kamasz korom óta szeret, istenít...Csak kérdés, hogy mi jut az embernek: Szerelem, igazi társ vagy valaki, aki legalább szereti és tiszteli?:-(

Kívánom, hogy Te találd meg azt, akire vágysz!:-)

2012. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
66%
Sosem értettem ezt a túl magas mérce dumát. Nincs túl magas mérce. Ha én a tökéletes férfit akarom, akkor ő nekem lesz tökéletes. Lehet, hogy már órákig tudná sorolni a hibáit. Lehet hogy pont a hibáival tökéletes. De az biztos, hogy ha az ember nem vár sokat, akkor nem kap sokat.
2012. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
#12-es. Lehet, hogy a te feladatot, hogy megtanítsd újra bízni, hogy aztán boldogok lehessetek együtt.
2012. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

21:44 Olyan szépen írtál..átéreztem a hangultatát..


Köszönöm ,és kívánom Neked hogy ez a kapcsolatod harmonikus szerelemmel teli legyen !! :)

2012. márc. 9. 22:20
 16/32 A kérdező kommentje:

22:12 nem tudom mire gondolsz ..senki nem irt tökéletességről meg mércéről. Mindenki úgy jó ahogy van.


..az a nemjó ha az ember megalkuszik ,mert fél úgy hiszi nem érthetik meg úgyse egy kapcsolatban igy hát elhiszi h neki ez jó,v nem jár más. közben gyilkolják egymást..mert rájönnek h nem boldog hiszen nem egymáshoz valók...


Semmi elefántcsonttorony feeling nincs ebben ..de az tény h nekem van egy szellemi igényem amiben nem látom értelmét alább adni. nem nézek le senkit ,de nem is csapok be senkit. mert ezt várom el én is.

2012. márc. 9. 22:25
 17/32 anonim ***** válasza:

22:12 vagyok.

Fehér hollónak írtam, a 18:55-ös kommentjére.

2012. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Egy valami biztos kedves kérdező. Ha két ember szerelmesek egymásban és mindketten azt mondják és így érzik, hogy a párjuk a másik , vagy is ketten lesznek egy teljes egész. Akkor fog ez működni. A lényeg, hogy azt érezze az ember kölcsönösen. Magyarán mondva lelki társak, s tudják mit is szeretne a másik kérdezés nélkül.
2012. márc. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Létezik kölcsönös szenvedélyes szerelmen alapuló kapcsolat, ami fizikai, szellemi és lelki szinten is tökéletesen működik, csak épp nem biztos, hogy a sorsodban ilyen is van a kihúzott kártyák között. Szóval ha csak ilyet vagy hajlandó elfogadni, akkor meg kell barátkoznod azzal a lehetőséggel is, hogy egyedül éled le az életet, vagyis fel kell készülnöd minden eshetőségre afféle "mindent vagy semmit" játék módjára. Ha viszont nagyon fontos számodra, hogy legyen társad, családod, gyerekeid, akkor hozd ki a legtöbbet abból, akit/amit nyújt az élet, és ne azután sóvárogj, aki/ami nincs.
2012. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
#19: Csakhogy az ember nem tudhatja előre, hogy milyen lapokat osztanak majd neki. Lehet belemegy egy semmilyen kapcsolatba, aztán nem sokra rá betoppan az igazi. Van ilyen, nem kevés. Bár a legtöbbjükben fel sem merül megvárni az igazit.
2012. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!