Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtalálhatom a lelki társam?...

Megtalálhatom a lelki társam? Mert olyan "elvagyok" kapcsolatot nem akarok. Nincs értelme.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok ,szeretnék családot ,gyerekeket . De ...most épp el vagyok keseredve ..leginkább a korom miatt. És amiatt mert nekem tényleg nem elég egy kapcsolatban ,csak h "jól ellegyünk" ,csak a köznapi dolgokról szóljon ,és mégse értsen v ne legyen benne szellemi igény -ilyenből 100 számra lehetne ,ahol mindketten tudnánk h csak úgy vagyunk egymás mellett.


Próbáltam nem is egyszer hátha jobb lesz egy ilyen helyzet,de amikor a belső feszültségem tetőzik kilépek mert nem bírom. Ráadásul jön az ilyenkor h én megszeretem ,adom bele az energiát a remény is bennem van ..aztán a ffi csak természetesnek vesz mindent és még nem is értékel.Én meg elmagányosodom az ilyen kapcsolatban.


Szóval ..van azért remény ? Vannak olyan férfiak aki nem csak hazamennek és bevágják magukat fotelbe a tv elé ..vagy mennek állandóan sörözni a haverokkal ? Vagy ha ketten vagyunk nem csak arról beszélünk h milyen finom volt az ebéd és hogy kimostam az ingeket stb ??


2012. márc. 9. 16:48
1 2 3 4
 31/32 animastudio50 válasza:
Mindig amikor valami komoly választ írnék,akkor le van korlátozva,vagy nem küldi el.Szerintem ne add fel a keresést,csak nézd meg alaposan azt,akivel kezdenél.Akit érdekel én milyen vagyok,az bátran írjon rám én nem harapok :)
2012. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, és nem is mai a kérdés, de a "lelkitársság" mint olyan max azért lehet ritka mert sokan beleragadnak egy olyan kapcsolatba, ami nem is jó. Én már fiatalon éreztem mindig, hogy ha egy fiúval nincs meg a szellemi összhang akkor ágyő nagyő. Nem közös a cél? Nem ugyanazt akarjuk? Akkor meg minek? A félelem a kapcsolatokat életeket egyéni problémákat mérgez meg. Sokan félnek kilépni abból ami nem működik jól, (nyílván szeretjük a másikat, hisz nem idegen, sok közös és jó időszakot is átélünk, de MINT kapcsolat nem kielégítő akkor nem annak való, és a szakítást sem értem miért élik meg sokan olyan tragédiának. Nekem nem egy fiú barátom maradt meg barátnak mert kapcsolatra nem volt jó, de barátnak jó, akkor meg miről beszélünk?)
2014. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!