Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan, én ezt nem bírom...

Komolyan, én ezt nem bírom már. Szerintetek mi a fenét csináljak?!

Figyelt kérdés
Leginkább anyósomból van elegem,utána a párom,az exe,és a párom gyerekeiből!A helyzet az,hogy a párom gyerekei lassan állandóan itt van,ha apás hétvége,ha nem.Most is jönnek a hosszúhétvégén,bár nem kéne!Ez eddig rendbe is lenne,DE még jön az egyiknek a barátnője az én nyakamba!!!!!!!!Nekem is van 1 gyerekem hozzátenném.Úgy volt,hogy az egész "kölök"anyósomékhoz megy,mert így volt megbeszélve vele,erre közli,hogy a kisebb ott a másik 2 meg itt.Arról szó se esett,hogy ide jön bárki is,az enyém se lesz itt végig.Megkérdeztem,hogy mégis hány gyerekre számoljak,nem mindegy az nekem,4-5-re is akár!Hozzáteszem,hogy 2 szobás a lakás,nem sok hely van,nem mint nála!Én nem vagyok gyerekmegőrző.Azt mondta szokjak hozzá!!!
2012. márc. 12. 07:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni milyen méreg lehet ez mikor az apás hétvégén apuka otthon sincs és rád szakadnak a gyerekek. Az az igazság, hogy ez biztosan a te hibád is mert rászoktattad anyóst meg exet hogy a te nyakad sokat elbír. Velem ilyet biztos nem tennének. Ha apuka nincs otthon és a te gyereked se ajtó kulcsra zár és senki nincs itthon.

Anyós vigyázzon a gyerekekre. Nem lehet hogy jobban járnál ha külön mennél a saját gyerekeddel és akkor lenne időd rá is, nem csak a párodéra meg a pereputtyára? Nekem biztos nem érne meg ennyi macerát. Másrészt mi az hogy ekkora gyerekek nem segítenek? Akár a tiéd akár a párodé, nem kell kiszolgálni őket, nem kiszolgálóegység a szülő. És akkor még te vagy rossz ha nem n.yalod a seggüket. Ennek itt az ideje véget vetned. Saját elmondásod szerint is. Bocs, nem vagyok itthon, nem hozd a gyerekeket. És utána következetesen betartani a két hetet vagy amit megbeszéltetek. Ez csak így működik hosszú távon.

2012. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!