Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a férfiak mit...

Mostanában a férfiak mit keresnek egy nőben? Bejárónőt, eltartót? Vagy olyan is akad, aki valóban egyenjogú társat szeretne?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömben is sok a válás...A szokásos felállás az volt mindegyik kapcsolatnál, hogy a férfi költözött a lányos házhoz, ott a feneke alá tettek mindent és miután az uraság jó dolgában megveszett, szépen odébb állt de úgy, hogy előtte még felsorolta az igényeit, mert nem szeretett volna üres kézzel távozni onnan, ahol ingyen és bérmentve befogadták.

ezen az oldalon is gyakran felbukkan olyan kérdés, amiben az áll, hogy a "férfi",még ha jobban is áll anyagilag a párjánál, akkor is önző módon a nőtől várja el az anyagi függetlenséget, vagy más egyéb módon mutatja ki anyagiasságát.Nos én nem vetem el a hagyományos értékeket.Szerintem úgy helyes, ha a férfi támogatja inkább anyagilag a nőt és nem pedig fordítva.Hol van az olyan férfiban az önbecsülés, büszkeség, aki a párjával akarja eltartatni magát?Hasznot húzni belőle?

Régen is voltak ilyen tetű pasik, vagy csak az utóbbi években tűnt fel ez a típus?


2012. márc. 14. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy nőben a nőt. Anyát és párt, nem feleséget ha nem párt. Nincs bejáró nő, csléd s egyebek . Azt lehet kapni pénzért is.
2012. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!