Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig nem ciki...

Hány éves korig nem ciki otthon lakni?

Figyelt kérdés
Mindkét fél és nem véleménye érdekel!:)
2012. márc. 15. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, még otthon lakom és nem tartom cikinek. Jelenleg munkát keresek, de nincs túl sok lehetőség a környéken, messzire menni meg nem akarok, mert ide köt a párom. Amint sikerül tartósabb melót szerezni, szeretnék pár hónap után elmenni és összeköltözni a barátommal, de meló nélkül ez nem megy. :(
2012. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyen korban nem ciki. Bármikor alakulhat úgy a dolog, hogy a fiatal nem tud fizetni egy külön lakást.

Persze bármilyen életkorban közös költségek és közös háztartási munka a normális, ha a felnőtt gyerek is otthon lakik.


Ami nem normális, az a 25-45 éves agglegények, akik az anyucin élősködnek a mamahotelben.

2012. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok és még otthon.Dolgozom és tanulok,párom nincsen,szüleim közül csak az édesanyám(akivel élek)időről-időre felmerül az albérlet gondolata,ilyenkor anya hülyének néz,és teljesen igaza van,hiszen a függetlenedési vágyamtól eltekintve egyedül ostobaság lenne albérletbe menni.Ételt és mindennapi használati szereket is veszek,le is adok,a sulit is fizetem:emellett pillanatnyilag nem tudok félretenni.
2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!