Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú, egyedülálló barátnő...

Középkorú, egyedülálló barátnőm elvárja, hogy ha eljön hozzánk, akkor értemenjek autóval és haza is vigyem autóval, hogyan adjam a tudtára, hogy a későbbiekben inkább tömegközlekedéssel jöjjön és menjen?

Figyelt kérdés

30 km-re lakik kb,ez azt jelenti,hogy ha értemegyek és haza is viszem,akkor 120 km-t autózom,ha vendésgségbe jön hozzánk .

Teljesen természetesenek veszi,hogy érte is kell menni,majd addig marad ameddig akar este és megkérdezi,hogy akkor most én viszem haza,vagy a férjem ...legszívesebben ilyenkor azt mondanám,hogy egyikünk sem,mert igen drága az üzemanyag.


A másik dolog,hogy teljesen egyirányú a vendéglátás,mindig ő jön hozzánk (pedig én is kimozdulnék itthonról a két gyerekem mellől),mindig én látom vendégül,finomakat főzök,ha családi programjainkra magunkkal visszük (strandra,étterembe,kirándulni),akkor mindig arra hivatkozik,hogy nála nincsen pénz,de sóvárog,hogy ő ilyen és ilyen ételt de enne,mi pedig fizetünk mindent neki,holott mi sem vagyunk gazdagok,be kell osszuk a pénzünket.


Egyedül él albérletben,nagyon be kell osszon minden fillért,ilyen esetben egyértelmű,hogy elvárja tőlünk a szállítását,illetve a közös programokon mindig mindent mi állunk neki ?


2012. márc. 15. 19:45
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
a gyerekeknek legalább visz csokit vagy gyümölcsöt, és nektek egy üveg bort valami rágcsálnivalót?
2012. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Basszus szánalmas vagyok,mert azt mondtam neki,hogy nem jó az autóm,a másikat pedig a férjem egész napra elviszi...jönni fog a napokban.
2012. márc. 15. 20:08
 13/53 anonim ***** válasza:
93%

Kideritheted könnyen.


Oldd meg (variáciokat már itunk),hogy ne menj érte,jöjjön ahogy akar.

Adj neki paprikáskrumplit,semmi flanc,csak a társaság keve legyen meg.

ÉS ezt egymás után többször.

Ha igy is szivesen megy 2 hetente,akkor oké.

Ha igy nem,akkor érdekbarátnő.

2012. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
miért lennél szánalmas?
2012. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

"a gyerekeknek legalább visz csokit vagy gyümölcsöt, és nektek egy üveg bort valami rágcsálnivalót"


Semmit nem szokott hozni.


Meghívtam az esküvőnkre is,meg a gyerekek keresztelőjére is éttermbe oda azért valami pár száz forintos ajándékot hozott,de lehet ,hogy neki is nagyon kínos ez...ha próbálom az ő helyébe beleélni magamat,nem is várom én,hogy hozzon bármit is.


A férjem mindig azt mondja,hogy örüljek,hogy van egy ilyen barátnőm,aki eljön azért hozzám mindig.

2012. márc. 15. 20:11
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

tudod mit csináltam én egy időben volt egy haverom és az új autómat mindig elkérte az első pár alkalommal szívesen oda adtam, de aztán totál rám szállt, így legközelebb mikor kellett volna megint neki, akkor mondtam, hogy nincs itthon mert másnak adtam oda és erre az időre elvittem mamámhoz és ott parkolt egész nap a kocsi én meg gyalog járkáltam.


Aztán talált másik hülyét aki oda adogatta a kocsiját

2012. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Szerintem neki fogalma,egyáltalán semmi fogalma sincsen arról,hogy mennyibe kerülhet az üzemanyag,ha hozzuk-visszük és mennyibe kerül a gyerekek ellátása ,mert ha tudná,csak nem fogadna így el mindent.
2012. márc. 15. 20:13
 18/53 A kérdező kommentje:

"aztán totál rám szállt, így legközelebb mikor kellett volna megint neki, akkor mondtam, hogy nincs itthon mert másnak adtam oda és erre az időre elvittem mamámhoz és ott parkolt egész nap a kocsi én meg gyalog járkáltam. "


EZ az,hogy hazugságokkal kényelmetlen lesz csak a helyzet,szembemondani pedig annyira kínos ,hogy nem szeretném így folytatni a dolgokat.

2012. márc. 15. 20:19
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem mindig azt mondja,hogy örüljek,hogy van egy ilyen barátnőm,aki eljön azért hozzám mindig."


Én marhára örülnék egy ilyen barátnőnek, aki kihasznál.

2012. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Tudnátok valami olyan dolgot javasolni,hogy ne kelljen hazudozni minden egyes alkalommal,hanem valahogy rávezetni ,hogy nem reális amit tőlünk idáig elvárt ?


Vagy midenképpen hazudni kell ,vagy pedig megsérteni ?


Igaz ez nem fog menni másképpen ?

2012. márc. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!