Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú, egyedülálló barátnő...

Középkorú, egyedülálló barátnőm elvárja, hogy ha eljön hozzánk, akkor értemenjek autóval és haza is vigyem autóval, hogyan adjam a tudtára, hogy a későbbiekben inkább tömegközlekedéssel jöjjön és menjen?

Figyelt kérdés

30 km-re lakik kb,ez azt jelenti,hogy ha értemegyek és haza is viszem,akkor 120 km-t autózom,ha vendésgségbe jön hozzánk .

Teljesen természetesenek veszi,hogy érte is kell menni,majd addig marad ameddig akar este és megkérdezi,hogy akkor most én viszem haza,vagy a férjem ...legszívesebben ilyenkor azt mondanám,hogy egyikünk sem,mert igen drága az üzemanyag.


A másik dolog,hogy teljesen egyirányú a vendéglátás,mindig ő jön hozzánk (pedig én is kimozdulnék itthonról a két gyerekem mellől),mindig én látom vendégül,finomakat főzök,ha családi programjainkra magunkkal visszük (strandra,étterembe,kirándulni),akkor mindig arra hivatkozik,hogy nála nincsen pénz,de sóvárog,hogy ő ilyen és ilyen ételt de enne,mi pedig fizetünk mindent neki,holott mi sem vagyunk gazdagok,be kell osszuk a pénzünket.


Egyedül él albérletben,nagyon be kell osszon minden fillért,ilyen esetben egyértelmű,hogy elvárja tőlünk a szállítását,illetve a közös programokon mindig mindent mi állunk neki ?


2012. márc. 15. 19:45
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Felhívott ,hogy akkor nézzem meg,hogy hogyan jönnek a járatok ,ha most nem tudom hozni-vinni,kihangsúlyozta,hogy azt is nézzem meg,hogy mikor mennek,,mert UGYE AKKOR HAZA IS KELL MENNEM VALAHOGY...ezt mondta és várt,hogy mit mondok rá...szerintem azért célozgatott,hogy legalább már hazafelé vigyem el,de elhatároztam,hogy kemény leszek,most olyan gazembernek érzem magam (úgy csináltam mint aki nem érti a célzást),de az eszemmel tudom és ebben ti is megerősítettetek,hogy nem én vagyok gazember,hanem ő szemtelen.
2012. márc. 16. 09:42
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ne Te érezd rosszul magad! Kicsit magamba néztem, hogy talán nem szép tőlünk, válaszolóktól, hogy uszítunk a barátnőd ellen, de tényleg nem normális, amit csinál veletek. Ezt Te is tudod, különben nem kérdezted volna itt meg. Kellemetlen és hálátlan feladat, de le kell állítani.
2012. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

miért, neki nincs nete, nem tudja megnézni a járatokat?? ilyen kis szerencsétlen minden téren???

Attól tartok, hogy ő nem fogja megérteni, hogy miért nem telik az ő szórakoztatására, és meg lesz sértve. Aki ennyi időn keresztül ezt meg tudta csinálni veled, az most már nem fogja magát észrevenni.

Ha nincs pénze, akkor tartsátok mélben a kapcsolatot, és mondd, hogy neked sincs, sokba kerül a két gyerek meg az élet. Ne legyen ez neki kifogás, hogy csak neki drága minden, ti is jártok boltba!!!

Anyósom még a fiától sem kéri ingyen, hogy furikázza, pedig megtenné. (Mondjuk eléggé padlón vagyunk anyagilag.)

2012. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Szerintem tovabbra sem fogja eszrevenni magat.
2012. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
5%
Amúgy tényleg egy balek a kérdező, feltesz ilyen kérdést....
2012. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemtelen? Csak kihasználja a lehetőséget. Ha van.
2012. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
"Hány óra körül mennél? Itt ülök a gép elött egy perc és megnézem!"
2012. márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

"Kicsit magamba néztem, hogy talán nem szép tőlünk"


Valóban nem szép, de hogy jössz ahhoz, hogy engem is belevonsz ebbe a dologba...

2012. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Volt már nálatok a barátnőd?

majd irj

2012. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? kitalálom. Hirtelen más elfoglaltsága támadt....
2012. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!