Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnál, ha a barátod...

Kiakadnál, ha a barátod elmenne szórakozni, ha te beteg vagy?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ketten megyünk holnap este a barátainkhoz iszogatni, majd discoba. Én ma belázasodtam, köhögök, és nem hiszem hogy holnap teljesen kigyógyulok. Ma bejelentette a barátom, hogy látja hogy beteg vagyok, de ő akkor is megy, ha én nem. Ti mit reagálnátok rá?

22L


2012. márc. 16. 21:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
9%
20 Látod,ez a baj.
2012. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
39%

Mi együtt szinte soha nem megyünk táncolni, pedig 5 éve vagyunk együtt, ebből két év házasság.

Először azért mert nagyon más a stílusunk, ő tuc-tucos, és inkább a dallamos zenét szeretem. Második körben azért, mert valakinek most már otthon kell lenni a gyerekkel.

Nem vagytok összekötve!

2012. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez helyzetfüggő. Vannak helyzetek, amikor teljesen belefér, és van, amikor nagyon bántó tud lenni.


Velem olyan volt, hogy volt barátom (távkapcsolat volt) koncertre ment, pontosabban ilyen kétnapos kis fesztiválra (helyben), én meg éppen lábadoztam egy kisebb műtétből. Tényleg nem volt egy nagy durranás a műtét, leszedtek egy anyajegyet a lábujjamról, de kicsit bicegtem, a rockkoncertet meg jó, hogy kihagytam, nehogy összetapossák a lábamat az acélbetétessel. Tudtam, hogy fontos a barátomnak ez a kétnapos fesztivál, de jólesett volna, ha mondjuk lemondja az egyik napot, és inkább elutazik hozzám, kicsit babusgatni engem, törődni velem. Persze eszébe se jutott, én meg nem mondtam, mert tudtam, fontos neki a koncert.


Csak az volt a sz*r, hogy fel se hívott, csak dobott egy sms-t, hogy "gyógyulj meg". Hááát... nem éppen a törődés meg az aggodalom sütött belőle.


És te, kérdező, hogy érezted magad? Rosszulesett?

2012. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire vagyok beteg.

Menjen amúgy, rosszul esne azért biztos, de ha nincs komoly bajom, akkor miért maradjon otthon velem?


(Más kérdés, hogy nálunk ilyen nem fordulna elő soha, mert ő nem szeret nélkülem menni sehova. A korom ne tévesszen meg senkit, nem kezdő kapcsolatban vagyok, ahol a nyakamra jár a férfi, már 6 éve nyüstöljük egymást)

22/L

2012. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam el a többit. Hát... igen, itt az a baj, hogy a párod nem kérdezte meg, hogy nem gond-e, ha ő inkább elmenne. Hanem ez, hogy csak így bejelenti. :(( Megértem, hogy nem esik jól.
2012. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"#12

"Beteg a párom,ha csak megfázás is,főzök neki forró levest,teát teszek elé,megmérem a lázát,fogom a kezét amig alszik."


Mert te biztos nő vagy.Szerintem egy férfi sincs,aki algopyrinnel és forró mézesteával kényeszteti a barátnőjét egy kis orrfújás után...



12es vagyok

Pedig de,van ilyen férfi. Épp beteg vagyok,csak megfázás igaz,de ilyenkor körbeugrál. Most miután ágybakaptam a kávémat és egy bögre forró teát,és a laptopot,lement reggeliért,az is ágyban lesz,aztán visszabújuk hozzám,és filmezünk. Pedig eredetileg barátokhoz mentünj volna. De én nem mehetek,nem aarok fertőzni,ő nélkülem nem menne.

És mielőtt valaki irná,nem papucs,csupán szeret,aggódik értem,és eszébe nem jut egyedül hagyni ha nem vagyok jól.

2012. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én kiakadnék.Nem,nem azért,mert össze vagyunk kötve,és nem,nem azért,mert ki szeretném Őt sajátítani magamnak,és nem,nem azért,mert hisztis,önsajnáló pi..a vagyok,Őt meg papucsnak tartom...NEM!!!Azért,mert szeretem,tisztelem Őt,és a véleményét,azért,mert fordított helyzetben én gondolkodás nélkül Őt istápolgatnám,és ugyanez fordítva is nagyon jól esne.Maga a tény,hogy van,aki igazán törődik velem,és félretesz bármit,hogy én jobban érezhessem magam.Már maga az érzés felemelő a léleknek.

Ha igazán fontos vagyok valakinek,akkor én vagyok számára az első és legfontosabb.Talán maradi vagyok,de így gondolom.

Nekem ez a véleményem.

2012. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%
Nekem biztos rosszul esne. Hogy nézz az ki hogy én otthon fekszem betegen, a párom meg bulizik?
2012. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából a párom este11 körül jött hozzám vissza, hogy inkább velem lenne és nincs kedve bulizni. Minden jó ha a vége jó:)
2012. márc. 17. 16:26
 30/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavarna, mert tudja, hogy nem kell megkérdeznie, úgyis azt mondanám, hogy nem baj, menjen. Felesleges köröket futna az udvariaskodással, betegen amúgy is olyan vagyok, hogy inkább hozzám se szóljanak, hagyjanak békén. Bár mi nem lakunk együtt, szóval ha betegségem alatt idejönne, hazaküldeném 5 perc után, megbolondulnék, ha még nekiállna főzőcskézni... 19/L
2012. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!