Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnál, ha a barátod...

Kiakadnál, ha a barátod elmenne szórakozni, ha te beteg vagy?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy ketten megyünk holnap este a barátainkhoz iszogatni, majd discoba. Én ma belázasodtam, köhögök, és nem hiszem hogy holnap teljesen kigyógyulok. Ma bejelentette a barátom, hogy látja hogy beteg vagyok, de ő akkor is megy, ha én nem. Ti mit reagálnátok rá?

22L


2012. márc. 16. 21:55
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
27%
ha igazán fontos lennél neki, akkor nem ment volna el. :$ de ez csak az én véleményem, nem biztos, hogy így van.én ha a helyedbe lennék éreztetném vele, hogy rosszul esett. írják,itt többen, hogy attól nem leszel jobban. szerintem ez nem teljesen igaz. lehet, hogy testileg valóban nem, viszont lelkileg, illetve szellemileg, sokat segítene, ha csak tudnád, hogy számíthatsz rá, hogy ott van melletted, van aki melletted áll. nekem van egy ugyan ilyen barátnőm, ő is hasonló cipőben járt már párszor, hasonlóképp reagált mint most te. csak ő nem 22 éves. Azért ne keseredj el, és gyógyulj meg mihamarabb! :) 22/L
2012. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon kiakadnék.


Mindig együtt járunk szórakozni,pedig se nem friss kapcsolat,se tinik nem vagyunk már.

Barátokkal beülni oké,szoktunk külön,de ez letudódik este 10ig.

De szórakozóhelyre nélkülem,na azt nem.

És nem vagyok hárpia,ő is igy reagálna forditva.


Beteg a párom,ha csak megfázás is,főzök neki forró levest,teát teszek elé,megmérem a lázát,fogom a kezét amig alszik.

Nálunk ez oda-vissza működik,hiszti nélkül.

2012. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

12-es vagyok,még annyit:


Oké,csak megfázás,hőemelkedés.

De én nem tudnám úgy jól érezni magam máshol iszogatva bulizva hogy a párom beteg,otthon szenved,és mivel ittam,kocsiba se tudok pattanni ha baj van. Párom itt ül mellettem,bólogat,hogy +tudod szivem,6 lóval se vontatnak el mellőled,főleg nem olyankor ha nem vagy jól"

(tényleg igy van)

2012. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
74%
# 13/13 teljes mértékben egyet értek veled,és a pároddal is. jó tudni, hogy vannak még ilyen emberek
2012. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Mi másfél éve vagyunk együtt és a párom 25 éves, nem lakunk együtt, igaz pár utca választ el minket.

Sokszor éreztem már azt, hogy nem is igazán fontos neki a véleményem, az, hogy nekem mihez lenne kedvem, pl: telefonál és mondja a haverjának, hogy "akkor majd megyek". Pedig én is vele mentem. Ez egy apróság, de feltűnt...

2012. márc. 16. 22:55
 16/30 anonim válasza:
próbáltátok már megbeszélni? említetted már előtte, hogy neked ezek a "nem törődöm" dolgok neked rosszul esnek?
2012. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

Szórakozzon csak nyugodtan, engem nem zavarna. Legalább nyugodtan "haldokolhatnék" és sajnálhatnám magam. :)


#12

"Beteg a párom,ha csak megfázás is,főzök neki forró levest,teát teszek elé,megmérem a lázát,fogom a kezét amig alszik."


Brrrr!!! Ettől a hideg kiráz!!! :S

2012. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
45%
engem meg az ilyen nem törődöm emberektől ráz ki a hideg.:S
2012. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%

"#12

"Beteg a párom,ha csak megfázás is,főzök neki forró levest,teát teszek elé,megmérem a lázát,fogom a kezét amig alszik."


Mert te biztos nő vagy.Szerintem egy férfi sincs,aki algopyrinnel és forró mézesteával kényeszteti a barátnőjét egy kis orrfújás után...

2012. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#5 (és #3) vagyok.

Nem értem miért probléma az, ha nekem szimpatikusabb, ha a párom azt mondaná, hogy "drágám elmegyek a buliba egyedül, nem probléma?", én pedig azt mondom, hogy "nem", nem pedig bejelenti, leszarva engem, hogy márpedig ő megy. Az eredmény ugyanaz, tisztelet, szeretet és kedvesség pedig csak az előbbiben van.

Ha ezért le kell pontozni, ám legyen!

2012. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!