Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Horkol a ferjetek? Zavar e?

Horkol a ferjetek? Zavar e?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hála az égnek csak ha meg van fázva,akkor is csak ha háton alszik.De olyankor is elég picit oldalra forditani,észre sem veszi,és abbamarad.

De ez is csak évente pár nap,megfázáskor.

egyébként olyan szépen halkan alszik,hallani a szivdobogását hozzábújva.

Remélem mindig igy marad,nem birok horkolás mellett aludni

2012. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon hangosan horkol a férjem, de mint alapzajt, megszoktam, és nyugodtan tudok aludni mellette. Persze, ha ő elalszik előbb, és horkolni kezd, akkor néha nehezen alszom el. Igaz, olyankor megsimogatom, és kicsit abbahagyja. Szeretném én is, ha elmenne orvoshoz, hiszen kimarad neki is a légzése. De ő sem megy. Nem értem: a férfiak ennyire félősek?
2012. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Horkol. Zavar. Elment alváslaborba. Megcsináltak egy rádiófrekvenciás lágyszájpad sorvasztást. Még mindig horkol.

Fél karomat egy valóban hozzáértő fül-orr-gégészért....


Merthogy ő gond nélkül elmegy orvoshoz, csak az orvosnak se ártana a helyzet magaslatán lennie.

2012. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a bevett alvási "rituálé" az, hogy lefekszik a párom a hátára, én oldalról hozzá bújok, aztán 10 perc múlva felébresztem azzal hogy elfordulok mert horkol. De ehhez mindketten ragaszkodunk mert én szeretek rajta feküdni, ő meg szereti ha rajta fekszem és így alszunk el. :-) Más pozícióban nem horkol, csak ha nagyon fáradt, de az ritka szerencsére. De akkor sem zavar.
2012. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen horkol, és zavar. Nála azt vettem észre, hogy amikor kicsit gyarapodik súlyban, akkor erősebb a dolog, de most diétázik, és épp nem annyira horkolós időszakot élünk, bár most különalszunk amiatt, hogy én nem hagyom őt aludni - 8. hónapos terhes vagyok, rengeteget járok pisilni és amikor a pici rugdos, akkor meg rengeteget forgolódok, mert nem tudok aludni tőle. Ha már én kialvatlan vagyok, ne legyen ő is az :)

Ha pedig néha több alkoholt fogyaszt a kelleténél, akkor meg a másik szobában sem tudok aludni tőle. Volt, hogy a leendő gyerekszoba padlóján aludtam (már babát vártam, de még az elején volt), mert az egy ajtó a nappali meg a hálónk között nem szigetelte eléggé a hangot :) mit hangot... mennydörgést :)))

2012. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

horkol igen, de nem zavar mert amikor felkelek rá csak egy picit kell hogy megsimogassam akkor átfordul a másik oldálára és alszik csendben tovább :)

mellesleg francia bulldogom van, aki ismeri tudja milyen ha alszik:))


http://www.youtube.com/watch?v=eN_zf3GkLRg

az enyém is igy horkol, habár ez angol nem francia :)

2012. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!