Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményekre lennék kíváncsi,...

Véleményekre lennék kíváncsi, mert nagyon össze vagyok zavarodva. Te nőként melyik férfit választanád?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:együtt élek a párommal lassan 3 éve.(saját házamban,megvan anyagilag is mindenünk)

Fiatalok vagyunk mindketten.Páromat én "cserkésztem be" ha lehet így mondani.

Beszéltem vele a jövőre vonatkozó terveiről;amikben én nem szerepeltem,csak a hobbija nagyrészt.A házasságról is megkérdeztem a véleményét csak úgy,általában,ő azt mondta,hogy engem nem akar feleségül venni.

A szex kevés vele,mert ő is,én is sokat dolgozunk,ő fáradt mindig,nem akarja.Más az érdeklődési körünk,különbözőek vagyunk,de a szexet leszámítva jól megvagyunk.


Aztán engem "cserkészett be" egy másik férfit,aki pár évvel idősebb tőlem,gyereke van és felesége.

Azért írom így,mindkét esetben,hogy becserkészett,hogy egyértelmű legyen,ki kit választott.Eleinte azt hittem csak barátként néz rám.

A férfi azt mondja,hogy én vagyok neki a nagy ő,ilyen nőt keresett eddig és el akar válni.

Nem feküdtem le a férfival,ennek ellenére ő állítja,hogy nagyon szeret és ezt én is érzem.Érdeklődési körünk,céljaink(autót milyet szeretnénk pl.) megegyeznek.

Életkort nem írok nehogy feltűnjön valakinek.

Kíváncsi vagyok a véleményekre!


2012. márc. 17. 16:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen és talán pont ez az,ami eddig hiányzott.Mindig én kerestem a pasik társaságát,minden kapcsolatomban én voltam a kezdeményező fél.

Most meg,mint derült égből a villámcsapás jött az a férfi,aki engem akar.Csak éppen házas...

Szerintem várok egy kicsit,hogy mi lesz a dolgokból,ráérek később is dönteni(na azért nem évek múlva,mondjuk hetek múlva).

köszi mindenkinek,aki válaszolt,mentek a zöld kezek!

2012. márc. 17. 17:42
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mindkettő felejtős.
2012. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ne válaszd egyiket sem.

Az elsővel nem vagytok egymásnak valók, a második meg házas. Ne tegyél tönkre egy családot. És ha annak a nős férfinak nem felel meg a felesége és a családja, akkor legalább lehetne annyi gerinc benne, hogy elváljon, és utána futkosna mások után. Gondolod, ha a feleségét, akitől gyereke is van megcsalná, akkor téged nem fog? Mellesleg az, hogy ugyanolyan autót szeretnétek elég kevés érv egy párkapcsolat mellett.

2012. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

4. vagyok!


Írtad hogy nem volt még szex köztetek a nős hapival, és szerinted ez is már azt jelenti hogy érez valóban valamit irántad.


Nos, akkor had legyen itt egy ékes példa milyen egy nős pasi:


Véletlenül ismerkedtem meg vele, később egyre gyakrabban összetalálkoztunk. Sokat beszélgettünk stb. Megtudtam hogy van 2 ikergyerkőce, de a feleségével már régóta különváltak útjaik. Ő csak látogatóba megy hozzájuk stb. Ezzel a témár le is zártuk. Állandóan bókolt, a csillagokat lehozta volna az égről, folyton hívogatott csak hogy a hangomat hallja stb. Nekem pedig egyre jobban kezdett érzelmeket kiváltani belőlem... kezdtem beleesni.

Szex nem volt köztünk. Egy nagyon szép tavaszi napon ültem a barátnőmmel a parkban ( egy játszótér szomszédságában), beszélgettünk kinek hogy alakul az élete, és beszámoltam róla is ( alig vártam hogy este jöjjön értem és találkozzunk).

Na igen! Jött is pár percre rá a sokk! A játszótér túloldalán a parkolóban kiszúrtam egy ismerős autót, egy nagyon boldog vidám kis család szállt ki belőle, kétoldalt vették ki az ikerfiúkat, ahogy letették őket apuka és anyuka szorosan átölelte egymást és adtak egymásnak egy csókot. Kézenfogva mentek a játszótérre.


Észrevett. Azt a döbbenetet le sem tudom írni ami lejátszódott bennem, és azt az ijedt arcot sem amit ő vágott.

Nem is köszöntünk egymásnak, csak mint két idegen. Én el is mentem onnan.


Később elkezdett hívogatni de nem vettem neki fel. Aztán hetekkel később összefutottunk véletlenül és akkor próbálta köszöngetni hogy milyen rendes tőlem hogy nem csináltam jelenetet és hogy ő azon izgult végig míg ott voltam nehogy köszönjek neki, mert akkor nem tudta volna kimagyarázni honnan ismer...


Nem szóltam hozzá egy szót sem csak faképnél hagytam.

Ez jó pár éve történt, a mai napig együtt van a feleségével. Néha-néha látom őket.

2012. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a nős férfi nem válik el. Még ha a legrosszabb házasságban is élnek, akkor is kicsi a valószínűsége hogy lelép, főleg ha már gyerek van. Számtalan példám van, hogy a férfi félred.g, sok esetben a felesége is tudja, de mégsem válnak el, mert hát ott a gyerek, és sok apa nem akar hétvégi apuka lenni.

Ha egy férfi kilép a házasságból, az többnyire nem egy 3. miatt van, hanem ő maga belefárad már mindenbe.

2012. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam megírom a történet további folytatását,hátha valakinek még hasznára válik:

Eddig nem lett semmi változás a nős pasival,továbbra is a családjával van.A feleségének említette,hogy jobb lenne külön,de állítása szerint az asszony nem fogadta úgy,ahogy kellett volna.(nem reagált rá)

Miután nem láttam változást ilyen téren se és közben még egyszer megkértem a mostani páromat,hogy gondolja át,hogy hosszú távon mit szeretne tőlem(számomra továbbra is fontos a házasság,megkértem,hogy ezt tartsa szem előtt),úgy döntöttem,hogy a két pasi döntsön ahogy akarnak.Külön vagyunk a párommal egy hete és a nős pasit se kerestem egy hete.

A nős pasi már hívott,a párom még nem.Szerintem még hónapok kérdése minimum.

2012. aug. 17. 20:00
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Érdeklődési körünk,céljaink(autót milyet szeretnénk pl.) megegyeznek. "


Akkor ez már szerelem a javából!!


Elképzeltem, hogy hogyan zajlik egy ilyen lamúr:

- Asszony, te millen autót szeretnél majd?

- Millent-millent? ...hát Susukit.

- És te??

- Hát én is.

- Jaj de jó. Akkor gyorsan válj el és házasodjunk össze!

2012. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék olyan férfinak,aki azt mondja szeret,én vok neki az igazi,holott még azt sem tudja milyen vok igazából,m akárh is van igy,ahogy leirtad,nem ismerhet annyira,ez cs vágy,ami hajtja,érezheti úgy,h szeret,persze,főleg ha nem jó a házassága,te kedves v,tetszel neki,de ennyi,vágyik rád. Nem mondom,h aztán ebből nem lehet nagy szerelem,de cs ezért ne adj fel mindent. A másik pasi...nem semmi,azonnal hagyd el,milyen okkal mondta azt,h nem akar feleségül venni? M azért ugye azt megkérdezted? Vannak olyanok,akik nem akarnak nősülni,de ha ő kihangsúlyozta,h téged nem akar elvenni,akkor ott bizony gondok vannak. Legyen büszkeséged és küld el,meg még ráadásul ezek után ott pöffeszkedik nálad.
2012. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!