Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, meddig bírjátok a...

Fiúk, meddig bírjátok a túlérzékenységet elviselni?

Figyelt kérdés
Imádom a párom. Megtennék érte bármit, tényleg, tiszta szívemből szeretem. Persze ezt nem mondom neki folyamatosan, tudom, hogy az idegesítő lenne. Viszont nagyon érzékeny vagyok ezért, több időt szeretnék vele tölteni, mint ő velem. Az a fajta fiú, akinek néha szüksége van magányra, viszont ez engem borzasztóan bánt, mert akárhogyis, nekem ebből az jön le, hogy nem akar velem lenni. Tehát, hogy az egész ellenem van, nem pedig mellette. Szóval néha kiakadok, és nekiállok hisztizni (néha = kb havonta). Próbálok figyelni, de akkor is elég rosszul esik, nem tudok mit csinálni. Elfoglalom magam, de akkor is rajta jár az eszem. Esetleg még az is érdekelne, hogy hasonlóan érzékeny lányok mit csinálnak ilyenkor? Mert nyilván ti sem lógtok folyamatosan a párotokon:) Fiúk! Akinek ilyen barátnője van, hogy bírja?

2012. márc. 18. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk is olykor ez van.

csak nálunk én vagyok ilyen csaj létemre:)

olykor magányra vágyok, akkor barátom hagy pár napig... nem keres stb. Szeretem ha tiszteletben tartja azt hogy olykor jó egyedül is, utána eltelik 1-2 nap és tali ismét.Nem tehetek róla nem bírom ha "megfojtanak"

2012. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem túlérzékenység. Ha ilyen lennél, akkor minden kis piszlicsáré dolgon kiakadnál és állandóan hisztiznél.


Am nehezen, de elmondom neki, hogy azzal hogy állandóan a nyakamon lóg azzal csak azt éri el, hogy nem fogom kívánni a társaságát. Hiába mondom neki elő-előfordul, de ilyenkor helyre teszem és nincs gond.

2012. márc. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

te nem túlérzékeny vagy hanem:

- Akaratos

- Önző

- Hisztis



egyébként ha havonta kicsapnád a hisztit repülnél.

2012. márc. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: miért a kérdező nem csaj?

Mert én úgy értelmeztem...

Én megértem max.-an a kérdezőt,mert én is érzékeny vagyok.Én is kiakadok néha.Ezt a kis hisztit,pláne ha jogos is, tolerálhatják a férfiak,ha szeretnek....

Mi is toleráljuk az ő hülyeségeiket,...

2012. márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére párom ragaszkodóbb mint én,1 napot nem bir ki nélkülem :)

Pedig 30-as férfi,és nem friss kapcsolat.

Igy nincs ilyen bajom.

2012. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legszörnyűbbek azok a párok,emberek akik képtelenek meglenni a párjuk nélkül és nem létezik nekik más...


Ez az a tipikus helyzet amibe a legtöbb csaj beleesik.

Belezúg egy pasiba és onnantól nem léteznek a barátai...

Aztán ha szétmennek, hirtelen megint keresi őket mintha mi sem történt volna és nem sza.t volna rájuk egész idő alatt! Két kezemen nem tudom megszámolni hány ilyen sztorit hallottam!


Szerintem amúgy is terhes a "bármit megtennék érte" hozzáállás!

Tudom sokan most megsértődnek de egy egészséges kapcsolatban mindkét félnek van némi önálló élete és mindkét félnek vannak saját barátaik, baráti körük!

2012. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom 1.5 évig bírta. Soha többet nem leszek ilyen. Igazából nekem is sokkal jobb, hogy nem kell érzékenynek lennem.
2012. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!