Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt igaza ebben?

Kinek volt igaza ebben?

Figyelt kérdés

Tömblakásos lakótelepen lakunk, ahol én is lakok, az egy nagyon kicsike kis utca. Sok ember ismeri egymást stb.


Történt az ma reggel, hogy egy anya, a hisztis kisgyerekével REGGEL fél 6-kor elkezdett itt az utcába a lakások előtt beszélgetni valakivel. Ez még nem probléma. Viszont a gyereke olyan szinten és olyan hangerővel elkezdett reggel 5:30-kor hisztizni, hogy az valami eszméletlen. Az anyja nem zavartatta magát, próbált ő hangosabban beszélni, hogy a gyerektől meghallja a másik illető.

És itt kezdődött a dolog. Elkezdett 2-3 ember kiszólni neki, hogy aludni szeretnének, meg a többi ember is aludni szeretne, úgy hogy csitítsa el a gyerekét vagy menjen el. Az anya természetesen felháborodott és nekiállt torkaszakadtából üvöltözni. És ez így ment még 10 percen keresztül, mire több ember is kiszólt, hogy fejezze be a cirkuszolást, és vigye el a gyerekét.



Ennyi a történet. Kinek volt igaza? Mert én azzal tényleg nem értek egyet, hogy korán reggel fél 6-kor tutultatni kell a gyereket, minimális más iránti tekintet nélkül, de legalább rászólhatott volna, de nem tette....


Kinek van igaza? És miért?


Ismertek hasonló eseteket? Kíváncsi vagyok a véleményetekre ! (előre is köszi)


2012. márc. 23. 16:30
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Végül az anya elment a gyerekével.
2012. márc. 23. 16:32
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Valakinek le kellett volna menni és gyerekestül felrúgni a nagyhangú asszonyságot.
2012. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. Az anya csendháborítást követett el. De még reggel 7-kor sem illik üvöltözni a ház előtt.
2012. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam hogy valaki azt írta, hogy nem szabad rászólni a gyerekre....de tényleg nem szabad?? Pláne reggel???
2012. márc. 23. 16:36
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Még a rendőrséget is ki lehetett volna rájuk hívni ebben az esetben, akkor pedig már ketten bőgtek volna.
2012. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez csendháborításnak minősült, tehát az anya vétkes volt. Törvényileg.

Emberileg is. Ha már felkeltette a gyereket hajnalok hajnalán, akkor menjen dolgára és ne az utcán dumcsizzon.

2012. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A lakóknak volt igaza.

A némberre meg egy vödör vizet kellett volna löttyinteni.

2012. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő bolond.Én felrúgtam volna.
2012. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy nektek volt igazatok! Asszonyság az a tipikus ősanya, aki szerint a kölyke mindent megtehet, csak azért, mert még kicsi...


Attól, hogy kicsi, egyáltalán nincs több joga, ha ordít, akkor visszataszító, és nem is hagy embereket aludni. Úgy utálom az összes hisztis kis kölyköt, amikor taknya- nyála egybe, és üvölt. Olyan hangosan tudnak üvölteni, egy egész áruház visszhangzik tőlük... legalább lenne rajta kissebb hangerő. Nem érdekel, hogy dackorszak, meg életkori sajátosság, rühellem az összes ordító taknyost. Pláne utálnék erre kelni 5:30- kor.

2012. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Egyet értek. Én azt utálom, amikor visít a gyerek, de az anyja a világért nem csitítaná el. Maximum annyit mondogat hogy "nyugi, mindjárt megyünk".

Pláne így reggel korán.

Amúgy a nő olyanokat mondogatott, ha jól értettem, hogy :


"magának biztos nincs gyereke!"

"akkor menjen aludjon, mit foglalkozik az ÉN gyerekemmel?"

"hisztizik, majd abbahagyja....."



stb. Szóval én nem értem, hogy miért annyira nagy kérés, hogy ha egyszer reggel fél 6-kor mennek a dolgukra, akkor azt tegyék CSENDBEN....

2012. márc. 23. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!