Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt igaza ebben?

Kinek volt igaza ebben?

Figyelt kérdés

Tömblakásos lakótelepen lakunk, ahol én is lakok, az egy nagyon kicsike kis utca. Sok ember ismeri egymást stb.


Történt az ma reggel, hogy egy anya, a hisztis kisgyerekével REGGEL fél 6-kor elkezdett itt az utcába a lakások előtt beszélgetni valakivel. Ez még nem probléma. Viszont a gyereke olyan szinten és olyan hangerővel elkezdett reggel 5:30-kor hisztizni, hogy az valami eszméletlen. Az anyja nem zavartatta magát, próbált ő hangosabban beszélni, hogy a gyerektől meghallja a másik illető.

És itt kezdődött a dolog. Elkezdett 2-3 ember kiszólni neki, hogy aludni szeretnének, meg a többi ember is aludni szeretne, úgy hogy csitítsa el a gyerekét vagy menjen el. Az anya természetesen felháborodott és nekiállt torkaszakadtából üvöltözni. És ez így ment még 10 percen keresztül, mire több ember is kiszólt, hogy fejezze be a cirkuszolást, és vigye el a gyerekét.



Ennyi a történet. Kinek volt igaza? Mert én azzal tényleg nem értek egyet, hogy korán reggel fél 6-kor tutultatni kell a gyereket, minimális más iránti tekintet nélkül, de legalább rászólhatott volna, de nem tette....


Kinek van igaza? És miért?


Ismertek hasonló eseteket? Kíváncsi vagyok a véleményetekre ! (előre is köszi)


2012. márc. 23. 16:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A lakóknak volt igaza.

Mi az, hogy nem szabad rászólni egy gyerekre? Akkor hogy tanulja meg, hogy mi a helyes és mi nem? Ekkora baromságot rég hallottam.

2012. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Igazatok van, de azért álljon már meg a nászmenet.

A gyereket nem kéne leidiótázni és hasonlók.

Az ilyen esetek nagyjából 100%-ban a szülő a hibás.


Én is hisztiznék, ha hajnalok hajnalán felébresztenének, aztán a hidegben kell ácsorognom, mert anyám egy másik felnőttel beszélget, amit valszeg én nem is értek, nem is érdekel, álmos vagyok, fázom, unatkozom.


Anyucinak kellett volna, vagy határozottan lecsendesíteni a gyereket, vagy továbbmenni, gondolván arra, hogy nem egy puszta közepén ácsingózik, hanem sok tiz (száz) embert zavarhat a gyereke...

2012. ápr. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21.34-es vagyok, aki "leidiótázta" a szomszéd gyereket. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem egy 2-3 éves gyerekről beszélünk, hanem általános iskola 4.-5. osztály, az ilyen időseknek meg szerintem azért eljuthatna az agyáig, hogy talán hallják a szomszédok, hogy ordibál...ha az anya nem is tudja lecsendesíteni. Úgyhogy én ugyan úgy hibásnak tartom magát a gyereket is.
2012. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

6:16-os vagyok

egy 4.-es gyerek már idióta

úgyhogy megkövetlek:-)


Egy 1-5 éves gyereknél még mindenről a szülő tehet. Későbbiekben már fejlődik annyira, hogy maga is el tudja dönteni, hogy mi jó, mi nem jó, nem elfogadott, ha a szülő nem neveli rendesen.

2012. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

" egy gyerek fél 6kor mit keres az utcán...hová megy az olyankor??"


Nem tudom pontosan, hogy mennyi idős volt a gyerek, de itt az óvoda 6-kor nyit, de az ált. iskolába is be lehet vinni a gyereket, mert ott is vmi teremben várakoznak a tanításig.


De én sem tudom mit keresett akkor ott.

Úgy hallottam hogy másik utcába megint gond volt a nővel meg a gyerekével, mert ott is eljátszották ugyan ezt. Bár ott a vita állítólag hosszabb volt és már rendőrséggel is fenyegetőztek a lakók amit meg is értek....

2012. ápr. 4. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!