Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hangos a szomszédom, a közös...

Hangos a szomszédom, a közös képviselő tehetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, pont a szobám alatt van a tizenéves srácé is, aki dobol. Van, hogy egy hétig csönd van(persze kopácsolás meg éjfélkor kiabálás apuval az alap), de van h minden nap másfél-két órát dobol. Igazából nem is az a vészes hogy milyen zenéket hallgat, hanem a hangerő. Úgy érzem nekem nem kötelességem ezt eltűrni, hallgatni, még akkor sem ha tánczenékre dobol. Többen szóltak már neki, de semmi változás. A közös képviselő közömbös, miután a srác apja elküldte melegebb éghajlatra. Hívjak rendőrséget? Érdemes, vagy csak olaj a tűzre? Egyáltalán a rendőr foglalkozik ilyennel ha nem egy drogos, iszákos metál zenét bömböltető srácról beszélünk?
2012. márc. 23. 18:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
szépen összeáltok,összedobjátok a pénzt az ügyvédre, aki 150 pert akaszt a nyakukba, hogy az csak csuda. Hetente mennek majd a bíróságra. (ha nem mennek fizetnek) előbb-utóbb megunják
2012. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, a ajtóra szarás és az ügyvédi eljárás közötti arany utat választottam. :D A közös képviselőnél érdeklődök a házirend felől, és annak függvényében hívom legközelebb a 107-et. ;)
2012. márc. 23. 19:17
 13/31 anonim ***** válasza:
hogyha hangszeren tanul, az pech, azt gondolom nem bünteti a házirend. Kivéve, ha este csinálja vagy vasárnap. Akkor rendőrség.
2012. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Felőlem tanuljon hangszeren, de ne hallgassa olyan hangosan a zenét közben hogy beleremegjen az ablakom.
2012. márc. 23. 19:29
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG dübörögve a sarkamon járnék. MINDIG!!!

Gyerekcsapat a késő délutáni órákban. Lényeg akkor zavard őket ha pihennének. Feljön szólni?? Hagyjuk már:)

2012. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

hasonló helyzetet úgy oldott meg valaki, hogy pl anno elment hétvégére a családjával és betett valami klasszikus zenét max hangerőn oda-vissza lejátszással. a szomszédot ezek után mintha kicserélték volna.


és én is hasonlót csináltam. hajnalban kell kelnem - a szomszéd úgy bömbölteti a tv-t, hogy az utcán lehet hallani és nem süket öreg, hanem fiatalok, de ez a szokásuk. szóval amikor én meg hajnalban megyek dolgozni, én meg a rádiót üvöltetem, sleep-re van állítva, kb reggel fél 6-ig szól.

és mindig csak akkor, amikor előző este nem hagynak aludni a tv-vel.

2012. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
a házirend meg annyi én úgy tudom, hogy este 10:00 után kell csendben lenni
2012. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nálunk valami búgás van pár hete. Először azt hittem, porszívó, de 4 órán át csak nem szív. És néha éjszaka is hallom. Ki akarom írni a liftbe, hogy más is hallja-e ezt, mert kezdem magam úgy érezni, mintha egy Polanski filmben lennék.
2012. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
4-5 fő 2-4 éves gyerek műanyag kismotorral a lakásodba, és megőrül :)
2012. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ezt az oda-vissza lejátszós közben otthonról lelépős zenét kipróbálnám de sajnos nincs HIFI-m, maximum a TV-n a Nóta tévére kapcsolom egy hosszú hétvége előtt! :D
2012. márc. 23. 19:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!