Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul esne vagy...

Nektek is rosszul esne vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza a kollégiumból, már nagyon hiányzott a barátom, többször hangoztattam neki üzenetben. 6-ra ért be a buszom, majd akkor hívott fel, hogy ő a haverjával kertet ás, és, hogy 1 óra múlva tud csak jönni. Nem az zavar, hogy 1 órát kellett várnom rá, hanem az, hogy úgy érzem, hogy nevetséges ez az egész, és én valójában nem is hiányoztam neki.

Ez tök rosszul esett, szóvá tettem barátomnak, ő pedig támadt engem, megsértődött, és elment...


2012. márc. 23. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Az én barátom egy heti munka után nem volt képes találkozni velem, mert "fáradt"... tegnap még ajánlgatta, hogy találkozzunk, aztán ma mégsem volt hajlandó rá, de a haverjaival elment sörözgetni munka után. Képzelem, hogy hiányozhattam neki... eddig voltam elnéző...

Valamelyest meg tudlak érteni, elég rossz ilyen helyzetben lenni, mikor az ember nem érzi, hogy igazán kellene és igazán hiányozna a másiknak több nap, 1 hét után. Hogy mi a helyes a továbbiakban?! Ezt én sem tudom, de az ilyen viselkedés nem túl jó jel.

2012. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében úgy menekülnék egy ilyen hisztigéptől, amilyen gyorsan csak tudok.
2012. márc. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a problémádat, nem bulizni volt, hanem dolgozott. Hány évesen vagy ilyen hisztis?
2012. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!