Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Váljak vagy ne? 8...

Mi tegyek? Váljak vagy ne? 8 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan dolog van a kapcsolatunkban amiért ugy gondolom jobb lenne ha szakítanánk. De sokszor elbizonytalanodom. Én szeretem, de ő a tetteivel meg mindennel ugy látom már nem. De ha rákérdezek azt mondja szeret. De mégsem érzem. Nem hív egész nap, régen sokszor szokott. Nem akar velem lenni. együtt élünk, de dolgozik hazajön alszik, reggel elmgegy. Ha szabad akkor mindig talál valami más elfoglaltságot. Ez így megy szeptember óta. Aludni jár haza szinte. Közbe beszél a jövőről, de mégsem érzem azt, hogy szeret. Már ugy érzem nem is érdeklem.
2012. márc. 23. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez elég durván hangzik. Nincs lehetőségetek egy hét szabadságot kivenni és elutazni valahová? A hétköznapok rendesen ki tudják nyírni az embert érzelmileg,fel kellene töltődnötök.
2012. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy mondtam neki, hogy egy hétvégére menjünk el valahová, de nem akart mert munka van

de szerintem nem akar

2012. márc. 23. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.Szervezni egy hétvégét,beszélni a főnökével,hogy lenne egy meglepetés utad és melyik napokon tudná nélkülözni.Szóval leszervezni és kiugrasztani a nyulat,hogy most akkor nincs több kifogás,nincs munka sem,menjetek és tegyétek rendbe a kapcsolatot,mert haldoklik.
2012. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ő szerinte minden rendben van. És nem igazán szereti a meglepetéseket félek rosszul sűlne el.Ez az, hogy a főnöke ugráltatja folyamatosan még a szabadnapján is minden sza..ért
2012. márc. 23. 21:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kapcsolat megérdemli, hogy ápolják, és mindent megtegyenek érte. Várj még, és legyél türelmesebb, amikor kevesebb a munka. Jön a húsvét, lesz egy lélegzetnyi szünet. Szervezzetek valami közös programot.
2012. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
vendéglátós így húsvétkor is kell, meg én is vendéglátásban dolgozom :-(
2012. márc. 23. 21:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Láttad a Tűzbiztos című filmet? Kiadták a hozzá kapcsolódó könyvet is (Merj szeretni a címe),amit én válás előtt mindenképpen végigolvasnék és megtenném a benne leírtakat.Ha nem történik változás,válni még akkor is tudsz,de egy esélyt adnék neki! Először a filmet nézd meg és tudni fogod,hogy miről beszélek.
2012. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi rákeresek és megnézem
2012. márc. 23. 21:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Mit ertesz az alatt, hogy nem akar veled lenni?

Amikor alszotok akkor is egyutt vagytok... :)


En most 16-12-16 orat dolgozom majd 1 nap otthon, megis van idonk egymasra. Ennek nem szabadna, hogy ilyen hatassal legyen a kapcsolatotokra...


Emogott valami mas van, nem a munka. Talan stresszel vm miatt. Vagy nagyon el akar erni valamit es arra koncentral.


Mindenesetre szerintem nem szabad szakitani ilyen konnyen. Probald maskepp ertelmezni az egyutt letet... mondjuk a bevasarlas is egyutt let vagy a takaritas... :)

2012. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
már el is kezdtem nézni
2012. márc. 23. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!