Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Váljak vagy ne? 8...

Mi tegyek? Váljak vagy ne? 8 éves kapcsolat.

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan dolog van a kapcsolatunkban amiért ugy gondolom jobb lenne ha szakítanánk. De sokszor elbizonytalanodom. Én szeretem, de ő a tetteivel meg mindennel ugy látom már nem. De ha rákérdezek azt mondja szeret. De mégsem érzem. Nem hív egész nap, régen sokszor szokott. Nem akar velem lenni. együtt élünk, de dolgozik hazajön alszik, reggel elmgegy. Ha szabad akkor mindig talál valami más elfoglaltságot. Ez így megy szeptember óta. Aludni jár haza szinte. Közbe beszél a jövőről, de mégsem érzem azt, hogy szeret. Már ugy érzem nem is érdeklem.
2012. márc. 23. 21:23
1 2
 11/13 lovász márta válasza:
Már megneharagudj,de tuti máshol keresi a boldogságot már.
2012. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megnézted a filmet?
2012. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen megnéztem. Nagyon tanulságos. Csak tényleg én is attól félek, hogy amint az egyik hozzászóló is írta és másnál keresi a boldogságot. Akkor nem igazán tudom ezt felhasználni. Persze a figyelmesség meg minden. De az vagyok vele most is, megteszek neki mindent.
2012. márc. 28. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!