Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan hogy...

Volt már veled olyan hogy elmondtál valamit magadról másnak, és megbántad hogy elmondtad neki?

Figyelt kérdés
Voltam valahol(nem rossz helyen)és elmondtam neki,de megbántam,mondtam hogy ne mondja el senkinek hogy ott jártam.Mert még csak páran tudják,és nem akarom hogy az egész falu fújja.
2012. márc. 24. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:

természetesen, szerintem ilyen mindenkivel volt már:(

de a csalódásokból lehet tanulni

remélem a te eseted nem tudódik ki

további szép napot

2012. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, szerintem is ez egy elég általános dolog, sok emberrel megtörténik. A filmek is tele vannak ilyen jelenetekkel. :)


Velem is történt már hasonló. Nekem van pár titkom, olyan dolgok, amiket az emberek elítélnek, nem értenek stb.

Előfordult már, hogy rosszul mértem fel a helyzetet, és azt hittem elmondhatom valakinek (mondjuk egy barátnak vagy a páromnak, olyannak akit már hosszabb ideje ismerek), de aztán vagy kinevettek, vagy többé szóba sem álltak velem vagy hasonló... szóval eléggé megbántam.

Dehát nincs mit tenni, mivel már megtörtént felesleges rajta rágódni. Én nem is gondolok rá, szerencsére (le is kopogom) nem származott belőle bajom, nem beszélték szét mindenkinek a környéken. Ha ilyesmi történne megpróbálnám gyorsan megoldani a problémát.

Egyébként pedig igyekszem nem elkövetni egy ilyen hibát még egyszer. Persze sajnos ez nem jelenti azt, hogy nem is fogom ("véletlenül") elkövetni.

2012. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Azóta nem mondok senkinek semmi olyat, amit nem kürtölhet szerteszét.
2012. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen eset, de megbántam és már inkább mindent magamban tartok, csak nagyon rossz, hogy nem bizhatok meg eléggé senkiban.
2012. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen volt. mostanában egyre több dolgot. de úgy két hete már tartom a számat :)

és vannak olyan dolgok is amik borzasztóan jól sikerülnek és a világon mindenkinek elmondanám, de csak rám meg őrá tartozik. ez a legrosszabb meg a legszebb is :)

most már tudni fogod h jól gondold át mit is akarsz mondani :) ;)

2012. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Nagyon emlékezetes hogy 14 éves voltam és iszonyat szerelmes a suli menő csávójába. Elmondtam egy megnyílós pillanatomban az egyik osztálytársamnak de megkértem hogy ne mondja el senkinek (na ja) erre kb elfordult és már mondta is a srác osztálytársainak. Oké, aztán eltelt pár hónap, már azt hittem elfelejtette mindenki, mikor mentem hazafelé és megállított egy csaj hogy én vagyok-e az aki szerelmes XY-ba, mert hogy az ő pasija a fiú. Hát mondom ilyet....3 napig nem entem suliba mert féltem hogy majd bántani fog a csaj. De sokszor van hogy kezdenék megnyílni valakinek valami titokról és aztán valahogy mégsem mondom el. És utána olyan büszke vagyok magamra :)

2012. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, sokszor. Jobb ha nem adja ki magát az ember.
2012. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen. Remélem, nem is fog.
2012. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!