Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család és barát/kapcsolatrombo...

Család és barát/kapcsolatromboló a facebook, tönkreteszi magát az életet?

Figyelt kérdés

Nálunk is itthon sokszor megy a veszekedés a facebook miatt mert anyukám nagyon sokszor és sokat ül előtte , ismerőseim online vannak a nap 24 órájában , órán is facebookoznak - múltkor igazgatóhelyettes szólt rá osztálytársamra , hogy azért az óráján nem kéne facebookozni , meg szidást kaptunk matektanárnőtől is , mert interaktív táblája van ugye és a laptopra kapott wifit idézőjelbe , értitek na. Egyből mindneki rácsatlakozott , de ő persze azért ment rá az internetre , hogy matekfeladatokat nézzen nekünk , eleve nem vele lett volna óránk és pluszba bejött , hogy felkészítsen minket az érettségire és egyből mindenki androidos teló elő , facebook. Meg is kaptuk a fejmosást érte - az én telómról nem tudok netezni , engem nem érintett annyira az ügy. Én már kezdem megutálni.. ://

18/N


2012. márc. 24. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki ésszel használja, akkor nem rombol, hanem hasznos.

Hidd el, ha nem lenne facebook, akkor más mánia lenne. Az emberek a hibásak, hogy nem képesek mértéket tartani és túl kényelmesek.

22/L

2012. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem.


aki 0-24 ben fészbúkol, az hidd el akor sem veled foglalkozna, ha nem létezne net. sőőt. ha esetleg akkor véletlenül mégis, akkor is csak kényszerből mert nincs más. akkor meg inkább ne foglalkozzon veled nem?

2012. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez, hogy órán facebookozik valaki és fúúú mennyire rombol szerintem baromság. Ha annyira nem akar valaki odafigyelni, kitalál bármi mást.

Mindig utáltam a fizikát. Nem facebookoztam, viszont elolvastam egy kazal könyvet. Végeredmény? A fizikát a mai napig nem tudom. Ezek a kollektív lecseszések meg ki a fenét érdekelnek? Amit nem te csináltál, azt nem veszed magadra és ennyi. Az, hogy mást miért szúr le a tanár az téged miért érdekel?

2012. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, kellenek hozzá a balgák, az emberek nagy %a pedig ilyen. Marc Zuckerberg-ék ezt nagyon is jól tudták és jól ki is használták!:)
2012. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!