Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább. mit tehetnék...

Nem bírom tovább. mit tehetnék? Nincs értelme élni.20l

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Azt a mindenit, mennyi gondod van, mindjárt sajnálni kezdelek...

Keress magadnak barátokat, haverkodj össze a munkatársaiddal, keress magadnak párt.

Vannak akiknek ezerszer ennyi gondjuk van, mégsem siránkoznak.

2012. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Sokat jelent,hogy válaszoltok.ma még enni sem ettem...
2012. márc. 24. 19:26
 13/22 A kérdező kommentje:
Sohasem siránkoztam még.kb.2órája regisztráltam mert nem akartam kiakasztani a barátaim megint.
2012. márc. 24. 19:28
 14/22 anonim válasza:
nekem nyugodtan leírhatod privátban a problémáidat, jelenleg most én is így érzek, ahogy te. 19/L
2012. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tavasz van,úgy látszik,mindenki megőrül.
2012. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tavaly november óta vagyok ilyen állapotban.tavasz van...lol
2012. márc. 24. 19:39
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj senkire se támaszkodni! Nem jó!


Persze jó az, ha az embernek van pár ismerőse, szerette, akikben megbízhat, akiknek kipanaszkodhatja magát. De támaszkodni nem jó. Én egyszer beleestem ebbe a hibába. Eljött értem álmaim szőke hercege, és én teljesen a rabja lettem. Mindent megtettem érte. Komolyan, ha azt mondja, hogy egyek szart, akkor eszek a kedvéért. Totálisan tőle függtem, ha nem volt a közelemben, én egy idegroncs voltam.


Aztán belém rúgott. Megalázott, becsapott, beleszart a lelkembe. És akkor nagyon rossz volt. Úgy éreztem, mint aki alatt megnyílik a talaj. Nem volt mibe kapaszkodnom, mert csak neki éltem.


Azóta megtanultam önállósodni. Megtanultam saját magamra vigyázni, saját magamra támaszkodni. Ha te nem tudod, hogy hogyan állj fel, akkor nem fogja tudni senki sem helyetted.


Neked szerintem csak szimpla szeretethiányod van. Az pedig nem egy túlélhetetlen dolog. Idővel majd megtapasztalod a szeretetet, de semmiképp ne nyafogj, mert azzal nem lesz jobb.

2012. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mostanság minden napra jut egy "nincs értelme élni" önsajnáló kérdés?
2012. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem kötelező válaszolni rá...
2012. márc. 24. 20:13
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

"SOHASEM SIRÁNKOZTAM MÉG.kb.2órája regisztráltam mert nem akartam kiakasztani a barátaim MEGINT."


Khm... ezek szerint tényleg nem siránkoztál soha... Ajánlom, hogy olvass bele itt néhány kérdésbe, aztán

a) vedd észre, hogy áldásos helyzetben vagy, ha tényleg csak ennyi a problémád

b) ringasd magad abba a hitbe, hogy olyan szörnyű sors jutott neked, hogy értelmetlen az életed.


20 éves felnőtt nőként problémázol azon, hogy egyedül érzed magad és el kell látnod magad? 15 évesen még oké az effajta nyöszörgés, de 20 évesen...


Pasiznod sem kötelező, ha annyira nem akarsz (ribizlinek tűnni).


És jöjjön az építő jellegű kritika: tartás hiányzik belőled, mint a legtöbb emberből. Erő, józan ész. Ha ez meglenne, nem itt tartanál.

19L

2012. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!