Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régen volt, megtörtént, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen volt, megtörtént, de lezártam. Azt mondja, soha többé nem tud bízni bennem! Mit tehetnék még, hogy bizonyítsak? Vagy semmi értelme már küzdenem?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok voltunk, sok gonddal, nem figyeltünk egymásra. Én jól néztem ki akkoriban, a férjem nem nagyon adott már magára, el volt foglalva a munkája miatt. Külön jártunk már néha szórakozni is. És fiatalon bután bizony belekeveredtem pár kalandba. Náluk megkaptam azt, ami otthon hiányzott. Aztán elgondolkodtam, már kicsit okosabban, hogy ez így nem élet. Lezártam azt az életet, újrakezdtem a férjemmel, aki közben kezdett megváltozni, majd olyan lett, amilyennek mindig is szerettem volna látni. Végül eléálltam, és elmondtam Neki, hogy mit tettem. Rettenetesen megbántam, de abban a lelki állapotban ezt nem tartottam akkora bűnnek. Csak most, hogy minden jóra fordult. A párom viszont azt mondja, Ő már soha nem fog bízni bennem, soha nem lehet jó a kapcsolatunk, mert ez mindig köztünk lesz. De én lezártam azt a szakaszt, teljesen megváltoztam kívül-belül, nem érdekel senki és semmi Rajta kívül! Hogyan tudnám ezt bebizonyítani neki? 6 éve volt az utolsó, azóta rá se néztem senkire!
2010. jan. 14. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát kb én is így reagáltam volna a párod helyében!

18/F


Üdv:PUBY

2010. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem majd az idő segít esetleg. Ha nagyon szeret, akkor idővel megbocsájt neked, ha látja , hogy tényleg mindent megteszel érte. Sajnos nemrég én is hasonlóba keveredtem, igaz én "csak" flörtölgettem. Most azon vagyok, hogy jóvátegyem valahogy. Idővel majd megenyhül, és elhalványul ennek az emléke.

25/L

2010. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy megbocsájt, és az, hogy elfelejt, két külön kategória. Engem is megcsalt a (volt) barátnőm nemrég. Szeretem, már nem haragszom rá, de egyszerűen nem tudok benne bízni, és rossz érzés vele lenni.


Talán el kéne gondolkozni, mielőtt k*rvulsz, és meg kéne beszélni a pároddal, hogy mi sz*r...

2010. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én díjazom a kérdező igyekezetét. Előfordul ilyen, mert emberek vagyunk, és néha teszünk olyat amit később megbánunk. Szerintem ne add fel, éreztesd a férjeddel hogy szereted, foglalkozz vele, kényeztesd, és majd rájön idővel, hogy tényleg szereted, nem csak mondod, és tényleg nem fogod újra megtenni. Én is megcsaltam a barátom, és kb egy évbe tellett mire tökéletesen megbocsájtott, de keményen kellett neki is küzdeni magával, és meg is tette, mert nagyon szeret. Ma már így fogad el, ezzel együtt. Ha tényleg ennyire szereted a férjed, akkor küzdj, és fogadd el hogy még nem bízik benned, de ha folyamatosan látja hogy küzdesz érte, akkor szerintem mindem jóra fordul. Én drukkolok. Egy csaj, aki szintén csinált hülyeségeket.
2010. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ebből a tanulság, tudni kell csendben maradni, vannak dolgok amiket jobb ha magunkban tartunk egy egész életen át.
2010. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fog bízni benned, mert tudja, hogy nem őt szereted, hanem azt az állapotát, amikor a legjobb formájában van.
2010. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy dolog, ha valaki beismeri, amit tett, én is az őszinteség híve vagyok, és bár nem tudom mit tennék hasonló esetben, de talán jobb lett volna tényleg hallgatnod. Talán mindörökre...
2010. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minél jobb lett a kapcsolatunk, annál inkább úgy éreztem, nem érdemli meg, hogy ne tudjon róla! Reméltem azt is, hogy ennyi idő után meg tudjuk beszélni. De erre a köztes állapotra nem voltam felkészülve. Nem hagyott el, szeret, de nem bízik bennem, pedig fél éve esküdözöm, hogy soha többet!
2010. jan. 18. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted hogy elmondtad. Új alapokra helyeztétek a kapcsolatotokat, az ne kezdődjön hazugsággal. Remélem hogy feldolgozza. Te ne add fel, szeresd, szeresd, szeresd! Én is hazudtam már a páromnak, de később elmondtam hogy megcsaltam. Akkor bántam én is hogy minek járt a szám, de végül megbocsájtott, és annyira jó tiszta lelkiismerettel vele lenni. Ő már bízik bennem. Türelem és ne add fel!
2010. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!