Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem az exfeles...

Mi van akkor ha nem az exfeleség tesz keresztbe hanem az exférj új párja túl tudatos?

Figyelt kérdés

Értsd: mikor az pasi megy a gyerekekhez állandóan telefonálgat, többször is pl. ilyen dolgokért: most épp mit csináltok a gyerekkel, hozzál almát hazafelé, mit csinálunk este, ha öt percnél tovább marad már jön a telefon hol van miért nem indul, stb.

Hihetetlen tudatos nő!


Engem eléggé bánt tulajdonképpen hogyha itt a férejm akkor nincs nyugta tőle de inkább csak mulatok rajta.

Nem tudom ezt mire vélni, én nem zakaltom a férjemet, nem hivogatom, tulajdonképp jóban vagyunk annak ellenére hogy emiatt a nő miatt hagyott el.


Létezhet hogy a nő féltékeny vagy csak ilyen rámenős?

Ő 10 évvel fiatalabb a férjemnél, még nincs gyereke (30 éves) elmondása szerint nem is akar, viszont ugy intézi a gyerekeket hogy öröm nézni...

Eddig az istennek sem akarta a férjem elvinni a kicsit (1 éves) mert Ő nem tud vele mit kezdeni, pedig csak az apjához kellett volna autóval felvinni, most gyanitom a nő "sugallatára" egy hónap elteltével már szeretné elvinni magukhoz. Érdeksnek találom. Főleg ugy hogy a másik hölgy elmondta esze ágában sincs gyereket szülni. Akkor meg minek szervezkedik.

Mielőtt bárki félreértené nem különösebben izgat csak érdekel más hogyan látja.


Egyébként a férjem ha valamit különösképp utált az az ha ellenőrizgetik, most meg gyakorlatilag levegőt sem vehet.



2012. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%

Nem megbántásnak szánom... De:

"Engem eléggé bánt tulajdonképpen hogyha itt a férejm akkor nincs nyugta tőle de inkább csak mulatok rajta." Megszámoltam, ötször írtad... férjem.

Kinek a férje??? Mert ezek szerint igenis bánt...

2012. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
57%
Férjem... bocsánat, elírtam az előbb...
2012. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem, mivel nincs gyereke, nem tudja felmerni, hogy milyen összetarto erö lehet, ezert talan attol tart, hogy a gyerek reven, vagy az együtt töltött idö alatt rajöttök, hogy megis ujra együtt akartok elni. Gondolom, ö tudja, hogy a ferjed hianyolja a gyerekeket, viszont azt nem, hogy ez csak a gyerekekre vonatkozik-e vagy a komplett csaladra.

Egyszerüen nem tud mit kezdeni azzal a helyzettel, hogy együtt vagytok - igaz a gyerek miatt - pedig elvaltatok. Szinglikent, ha valakivel együtt vagy, es vege a kapcsolatnak, akkor nem talalkozgattok utana nagy valoszinüseggel.

Neki ezt fel kell meg tudni dolgoznia. Hagyd annyiban, a volt ferjed majd helyreteszi.

2012. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
Birtokolja a volt férjedet :D.Akik képesek magukért egy családot szétszedni, nem a jóérzésről, meg lelkiismeretről híresek. Félti a tulajdonát,ha veszélyben érzi,mindent megtesz.
2012. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Ha segit a megertesben, akkor probald meg beleelni magad a helyzetebe, bar - ha miatta hagyott ott a ferjed, - akkor valoszinüleg nem nagyon akarod. :)
2012. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kitűnt a szövegből, hogy mindenütt azt írod: férjem.

Egyébként a kérdésre válaszolva: ha az exférjednek ez így megfelel, nem tehetsz semmit, nem a te dolgod. Nem téged terhel a hívásaival, hanem őt.

2012. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok, kicsit zavaros nekem ez az egész:

"Eddig az istennek sem akarta a férjem elvinni a kicsit (1 éves) mert Ő nem tud vele mit kezdeni, most gyanitom a nő "sugallatára" egy hónap elteltével..." Most szakítottatok? Ennyire friss?

2012. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

jah, elözö, ott a pont.

Kerdezö, lehet, hogy te csak azt szeretned hallani, hogy egy ostoba liba a nö, hogy megnyugtasd a lelkedet, hogy a masik sokkal rosszabb, mint te? Minden elvalas fajdalmas, de szerintem ne hasonlits magad a masikhoz. Nem vagytok egyformak, nem is lesztek soha, igy egyik sem lesz jobb a masiknal...

Nem rosszindulatbol irom.

2012. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

jázusom kössetek bele, azért meg még nem váltunk el, de akkor a volt párom. Igy megfelel?

Nincs jelentősége, csak még nem szoktam meg az exférjet irni, ennyi.

De akkor a Ti kedvetért: az exférjem, a volt párom, a gyerekek apja.

2012. márc. 24. 20:57
 10/40 anonim ***** válasza:
47%
Es lelkileg tulvagy mar rajta? Szereted meg a volt ferjedet?
2012. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!