Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem az exfeles...

Mi van akkor ha nem az exfeleség tesz keresztbe hanem az exférj új párja túl tudatos?

Figyelt kérdés

Értsd: mikor az pasi megy a gyerekekhez állandóan telefonálgat, többször is pl. ilyen dolgokért: most épp mit csináltok a gyerekkel, hozzál almát hazafelé, mit csinálunk este, ha öt percnél tovább marad már jön a telefon hol van miért nem indul, stb.

Hihetetlen tudatos nő!


Engem eléggé bánt tulajdonképpen hogyha itt a férejm akkor nincs nyugta tőle de inkább csak mulatok rajta.

Nem tudom ezt mire vélni, én nem zakaltom a férjemet, nem hivogatom, tulajdonképp jóban vagyunk annak ellenére hogy emiatt a nő miatt hagyott el.


Létezhet hogy a nő féltékeny vagy csak ilyen rámenős?

Ő 10 évvel fiatalabb a férjemnél, még nincs gyereke (30 éves) elmondása szerint nem is akar, viszont ugy intézi a gyerekeket hogy öröm nézni...

Eddig az istennek sem akarta a férjem elvinni a kicsit (1 éves) mert Ő nem tud vele mit kezdeni, pedig csak az apjához kellett volna autóval felvinni, most gyanitom a nő "sugallatára" egy hónap elteltével már szeretné elvinni magukhoz. Érdeksnek találom. Főleg ugy hogy a másik hölgy elmondta esze ágában sincs gyereket szülni. Akkor meg minek szervezkedik.

Mielőtt bárki félreértené nem különösebben izgat csak érdekel más hogyan látja.


Egyébként a férjem ha valamit különösképp utált az az ha ellenőrizgetik, most meg gyakorlatilag levegőt sem vehet.



2012. márc. 24. 20:27
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
kiváltképp 20 éves lányét:-)
2012. márc. 25. 19:18
 32/40 anonim ***** válasza:
26%

Azért azt nem értem, miért azt az anyát szóljátok meg, akit 10 év házasság és 2 gyerek után otthagy a férje egy 10 évvel fiatalabb p.nciért. Miért nem az a csaj rossz, aki 1) leáll egy házas emberrel, mitöbb, kétgyermekes apával, 2) szétszed egy családot, és egy 10 éves házasságot.

Ha valóban ilyen rámászós tipus a nő, a férjednek még elege is lehet belőle egy idő után, végülis az a csaj is öregszik, idővel lecserélhető...

Én nem csodálom, ha ki vagy akadva, a családod ment szét egy ilyen szuka miatt, és azt sem csodálnám, ha féltékeny lennél, mert gondolom, amig ez a nő nem lépett bele az életetekbe, addig szeretted a férjed.

Még az is lehet, hogy ha elmúlik az újdonság varázsa, a férjed lelép tőle.

2012. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
48%
Miért a fiatalabb nő lenne a görény? Beleszeretett a férfiba-ennyi az ő bűne. Nem ő szedte szét a házasságot hanem a férj menekült belőle.. Nyilván nem gondolta a csaj,hogy ohh,itt egy 40-es pasi,két gyerekkel,egy feleséggel, szedjük már szét őket mert olyan poén!.. Könnyebb mindig az ex új párját hibáztatni,mint bevallani,hogy sz*r volt a házasság és a pasi örült,hogy talált valakit akivel végre jól is érzi magát..
2012. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
26%
azért, mert ismerek pár hasonló csajt (szerencsére az én házasságomba még nem piszkítottak bele), akik kimondva-kimondatlanul az egzisztenciára utaznak. És átgázolnak mindenen, gyerekeken, családon. A pasit nem mentem fel, hajtja a farka, elég hülye. Egyáltalán ne biztos, hogy olyan pokol volt a házasság,meg hárpia az exfeleség, egyszerűen csak ment a fiatalabb után, ahol kevesebb a kötelezettség (pl gyerek). És az ilyen kis nőket nem tudom tisztelni, bocs.
2012. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
49%

Ha a férfi annyira nagyon szereti a feleségét és minden olyan tökéletes,miért lép félre? Valamit nem kap meg.

Hiába vannak egzisztenciára hajtó fruskák,ők csak csábítanak,a férfi lép a tettek mezejére-tehát,valami hiányzik.

Egyértelműen a férfi a hibás,nem a csábító. A férfi elkötelezte magát majd felrúg mindent.

2012. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
77%

igen, a férfi a hibás, ezen nem vitatkozunk. de az elhagyott nő érzései is jogosak. Mellesleg azért egy jobbérzésű nő nem engedné, hogy egy ilyen kicsi (egy éves) (vagy akármekkora)apukája az ágyába vigye, szóval a nőt változatlanul nem mentem fel.

Egyébként minden kapcsolatban, házasságban vannak hullámvölgyek, pl. hogy egy kisbabával foglalkozni is kell. Ez uyge az anya dolga. Mellette lesse a férje minden kívánságát... Ez elég kimerítő dolog, és ettől érezheti magát egy férj elhanyagoltnak, de ebben ő is hibás. Persze, egyszerűbb a könnyebb utat választani, és ahelyett, hogy a felesége válláról levenne ezt-azt, inkább enged a kísértésnek.

Én csak annyit mondok, hogy szerintem a kérdező érzései is érthetőek.

2012. márc. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
31%

Én nem értem mégha számodra érthető is. Az egész arról szólt,hogy a szemét új nő lefoglalja az exét,hívogatja a FÉRJÉT és szervezkedik.

Nekem úgy tűnik, a kérdező az új nőt hibáztatja mindenért és a FÉRJÉT védi,óvja,sajnálja-pedig az hagyta ott.

2012. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
55%
nyilván haragszik az új nőre, de nem hiszem, hogy a férjét felmentené (nincs is miért).
2012. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Kerdező, mi a helyzet?
2012. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
51%
Várjunk egy picit! Egy harmadik a házasságban sosem az ok, hanem a következmény. Ti már rég elcsesztétek a házasságotokat, mire jött a harmadik. Úgyhogy ne az új partnert hibáztasd, hanem nézz magadba, hogy miért ment tönkre a házasságot, miért lépett be a harmadik...
2012. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!